Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Megkérdeztem a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Megkérdeztem a férfit,aki nagyon szimpi,hogy mit akart nekem mondani.Nem mondta el,de a szemével mélyen rám nézett és annyit mondott nevetve, hogy nem tudja.Érezhet valamit irántam?Bátortalan vagy miért nem mondta el?

Figyelt kérdés
Korábban úgy viselkekdett többször,mintha valamit mondani,kérdezni szeretne vagy beszélni valamiről,de nem mások előtt.
aug. 16. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Max olyasmi lehetett hogy nincs egy tollad véletlen? Vagy mikor is megy a busz? Vagy ma tuloráni kell?


Te meg itt mindenféle nagy drámát vetitesz rá. Mintha vmi übernagy titkokról lenne szó. Ezen röhöghetett.

aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*jav: ma túlórázni kell a cégnél?
aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de sajnos egyetértek az egyessel. A férfiak máshogy gondolkodnak mint a nők.


De ez nem zárja ki, hogy érez valamit irántad, hogy jól érzitek magatokat együtt, keres téged, beavat a dolgaiba, bókol neked, stb.

aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, alamuszi nyuszi a fazon, menekülj. Baromi nagyot tud ugrani az ilyen. Te meg sirdogálsz utána.
aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem,nem olyan volt,akkor mashogyan viselkedett volna. Amikor megkerdeztem es ram nezett utana elnevette magat zavartan.
aug. 17. 02:52
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Miért kellene menekülnöm tőle?Miért ugrana el?
aug. 17. 02:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt üres vagy "átlagos" a tekintete mikor rám nézett,mint aki tényleg nem tudja mit akar mondani. (pl utcán én is láttam már olyan srácot is aki tényleg nem tudta mi merre van és segítséget kért,neki közömbös volt a nézése)
aug. 17. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!