Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak! Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Mit jelent nálatok, ha zavarban vagytok egy nő társaságában, illetve kerülitek a szemkontaktust? N/30

Figyelt kérdés

aug. 12. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy zavarban vagyok, és kerülöm a szemkontaktust. Értsd: lehetőleg nem nézek az illető szemébe.
aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minden nő társaságában így viselkedik vagy csak a tiedben?
aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy más nővel, hogy viselkedik. Az enyémben ilyen.
aug. 12. 22:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Túl szép, nem tartom elég jónak magamat hozzá

Szerintem 75% ez a megoldás

aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én kb mindenkiét kerülöm, pont azt az 1-2 emberét nem aki szimpatikus, értelmes, őket megtisztelem a szemkontaktussal. Sok emberrel találkozok minden nap, nem szeretek foglalkozni velük, nagyrészt fárasztóak, értetlenek, teljesen mindegy hogy a szemébe nézek vagy sem.
aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem nézek rá, nehogy felálljon előtte.
aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kétesélyes,

vagy nagyon zavarban vagyok,

vagy nagyon nem akarom dominálni/kapcsolódni, mert félek, hogy túlgondolja a csaj, mert annyira nem jön be.

aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha csak a szemkontaktot kerülné, akkor nem érdekled. Attól nem jövünk zavarba, aki nem érdekel. Esélyes, hogy bejössz neki, csak sajna fatökű.


Kezdeményezz valamit, pont ez a baj az ismerkedéssel, mindenki indiánnak képzeli magát, és zsibbasztják a másikat a barom jeleikkel, az ember kommunikációból ért a legjobban.


F/32

aug. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én naív hülye megint azt hittem hogy komolyan érdekel a válasz...de persze hogy egy rólad és egy konkrét személyről van szó, akit random internetes fórum felhasználók reakciói alapján akarsz megfejteni - csak akkor nem értem miért nem ez volt a kérdés már eleve.
aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bár én már mindenkinek a szemébe nézek, de jelentheti, hogy zavarban van, mert tetszel neki.

Én akkor inkább az érintés szoktam kerülni.

aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!