Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 napja láttam először egy buszmegállóban. Amikor mentem oda mintha nézett volna, de akkor másra koncentráltam így nem néztem vissza. Majd a buszon velem szemben állt, néha a haját igazgatta, lehet, hogy próbált kialakítani szemkontaktust de én telefonoztam. Ma is láttam, távolról szemeztünk, majd felszálltunk a buszra. Ott középen állt, én hátra mentem leülni. Aztán át ült egy olyan helyre, ahol tudtunk volna szemezni, de egy ember pont beállt közénk, így nem láttuk egymást. Az jelenthet valamit, hogy leült velem szembe, hogy tudjunk szemezni? Hogyan szólítsam le őt?

jún. 19. 23:33
 1/3 anonim válasza:
17%
romantikus történet. Én legközelebb távolról intenék neki.Úgy épphogy csak.Vagy fejbiccentés.Aztán ha reagál rá,odamennék hozzás és megkérdezném hogy ebben vagy abban a buliban találkozhattunk e futólag.Ezt persze csak egy kitalált dolog lenne.A buli. Persze tagadná hogy nem,nem,de te ekkor azt mondanád h tudo hogy van egy anyajegy a melleden.Mindig beleakatt a ujjam miko tapiztam.
jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 47. ***** válasza:
80%
Sehogy. Ha már itt elakadtál, mi lesz ha válaszol a lány? Nem lesz időd itt segítséget kérni.
jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az jelenthet valamit, hogy leült velem szembe, hogy tudjunk szemezni?" - Igen, jelentHET...de a tutit egyedül ő tudja. Az biztos, hogy ennyi alapján én már odamennék.

Hogyan szólíts le egy lányt? Menj oda és rögtönözz, mert az természetes lesz. A betanult szövegek általában kínosak, plusz azon fogsz izgulni, hogy ne felejtsd el.

jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!