Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy lány,tudnátok segíteni hogyan szólíthatnám le,mit mondjak? Utána már menne minden,de nemtudom hogy mit mondjak neki először,egy településen lakunk,tudom hol lakik pontosan,hol tanul,tehát nagyjából ismerem,azt nem mondhatom neki,hogy Szia,hol tanulsz? Lovagolni jár,egy héten kb 2x szoktam látni,hogy elmegy az utcán,tudnátok segíteni? Légyszi normális válaszokat! Mindketten 16 évesek vagyunk.

2021. jún. 15. 05:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
csa gizi akarol e rajtam lóvagolni
2021. jún. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha tudod, hogy a héten 2x jár el az utcán legyél ott te is akkor amikor kb elszokott ott menni. Köszönj neki és mond, ha lovagolni megy, hogy sok sikert, nagyon csinos vagy ebben a szettben (bár ez felfogás kérdése, van olyan lány aki ezt sértőnek veszi)

Vagy esetleg mond neki amikor ott, megy, hogy ha végez akkor elhívod egy fagyira. Aztán ott elkezdtek beszélgetni.

2021. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Legyél magabiztos (vagy tűnj annak) és onnantól minden oké lesz.

"Szia! Nem te vagy az a lovas lány, aki mindig erre szokott sétálni?" Ha megkérdezi, hogy honnan ismered, mondhatod, hogy sokszor láttad már és nagyon megmaradt benne az arca/öltözéke/alakja. Mutatkozz be és azt is bedobhatod, hogy az újonnan megismert emberek mindig kapnak tőled egy ölelést is. Ha pedig megtörténik az ölelés és közben simogatod a hátát, amit ő viszonoz is, akkor jó úton jársz. Sok sikert!:)

2021. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem egy iskolába jártok, de tudod az iskoláját. Most szünidő van, tehát ez nem esélyes a megszólításra.

Én azzal kezdeném, hogy megszólítanám (köszöntéssel), mondanám neki, hogy sokszor látod errefelé menni, hova megy, pár szót váltanátok a lovaglásról, végül megbeszélném vele a találkozót, megfelelő bevezetés után (szeretnél többet tudni a lovakról).

2021. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

"Mutatkozz be és azt is bedobhatod, hogy az újonnan megismert emberek mindig kapnak tőled egy ölelést is."


Na kb. ilyenkor kell sikítani és rendőrt hívni.

2021. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
a neven a szaddal
2021. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kezdés nek jó az amit többen írtak, hogy Te vagy az a lovaglós csaj aki erre szokott menni? Csak megmaradtál a fejemben. És itt megkérdezheted a nevét, meg lehetne az a zárás (magamból indulok ki, mert idegenekkel jobban szeretek online beszélni) hogy egyébként ez a messenger nevem/ ez a számok, keress meg ha gondolod.
2021. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Senior Séf ***** válasza:
53%

"Utána már menne minden,de nemtudom hogy mit mondjak neki először,"

Ha nem tudod elkezdeni, folytasd!

2021. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát legyél őszinte vele. A "Szia Gábor vagyok" (helyettesítsd be a nevedet) tökéletes megtörni a jeget. Utána elmondod neki hogy tetszik neked és hogy nincs e kedve valamikor egy közös valamire. Nem tudom hogy mit csinálnak a 16 évesek. Egy kávéra vagy mozira mondjuk? Jó hogy ez a szar vírus most bekavar...
2021. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
#3 Csak megemlítem, hogy nem minden lány a magabiztos fiúkra bukik. Nagyon ritka, de pl. nekem is az jön be, ha egy fiú kissé szégyenlős, nem az a nagyon beszédes és magabiztos típus.
2021. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!