Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy lány,tudnátok segíteni hogyan szólíthatnám le,mit mondjak? Utána már menne minden,de nemtudom hogy mit mondjak neki először,egy településen lakunk,tudom hol lakik pontosan,hol tanul,tehát nagyjából ismerem,azt nem mondhatom neki,hogy Szia,hol tanulsz? Lovagolni jár,egy héten kb 2x szoktam látni,hogy elmegy az utcán,tudnátok segíteni? Légyszi normális válaszokat! Mindketten 16 évesek vagyunk.

2021. jún. 15. 05:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
10-es az igaz amit mondasz de a srácnak legalább annyira bátornak kell lennie hogy megszólítsa a lányt.
2021. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Igen, tudom. :/ Azért nagyon becsülöm azokat a srácokat, akik képesek annyira összeszedni a bátorságukat, hogy leszólítsanak egy lányt, úgy, hogy azt sem tudják, egyáltalán bejönnek-e neki. Ha fiú lennék és a kezdeményezésemen múlna, hogy lenne-e kapcsolatom, akkor szerintem egyedül halnék meg.
2021. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt is mondhatnád neki, elmehetek megnézni, hogyan lovagolsz? Mióta jársz lovagolni? Engem is érdekel, szívesen elkísérnélek egyszer.
2021. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönsz neki és ha fogadja akkor már sima ügy meg látod a köszönéséből, hogyan köszön és folytathatod, hogy már látásból ismeritek egymást ....
2021. jún. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Így is próbálkozhatsz:

"- Szia, Kati! Hallottam hogy jársz lovagolni... Igaz?

- Nem vagyok Kati, de járok lovagolni.

- Bocsánat, akkor rosszul jegyeztem meg a neved, vagy tévesen mondták nekem.

Sokszor látlak erre fele. Most is odamész?

- Igen.

- Érdekesnek találom. Elkísérhetlek?

(vagy "nem" a válasz, akkor pedig)...

- Jaj, de kár! Szeretném egyszer látni, milyen a tréning, hogyan lovagolsz. Most hova mész? Elkísérhetlek?

Stb...

2021. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na ilyet,hogy egy szinte teljesen ismeretlen lánytól(vagy fiutol) megkérdezed hogy elkísérheted e valahová,NEM csinálunk!

Máe az is épp elég fura hogy tudod hol lakik...

2021. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,aki normális választ adott,sok jó lehetőséget írtatok

Kedves utolsó,nem teljesen ismeretlen,egy településen lakunk,így látásból ismerem,tudom a nevét,stb értitek

2021. jún. 18. 22:52
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha egy kis településen laktok akkor nyilván okés,de ha akár egy kisebb városban,akkor szerintem ezt inkább ne említsd meg amikor beszélsz vele

Amugy sok szerencsét:)

2021. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!