Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként a férfival ismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként a férfival ismerkednél tovább, ha 7 féle arcápolót látnál a fürdőjében?

Figyelt kérdés

-arclemosó

-arcradír

-nappali krém

-éjszakai krém

-szemkörnyékápoló stift

-arc szérum

-fényvédő


És azt mondaná hogy az mind az övé.


Mondjuk nagyon szép az arcbőre és a pasi legalább 10 évet letagadhat.



aug. 17. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerintem nem baj az ha egy férfi is figyel ezekre.
aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


de picit sem fura vagy homo neked?

aug. 18. 00:00
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Én pasiként többet használok, ingen gatyám rámegy, a legdragabb termékeket veszem...sajnos kellenél, mert ocsmányul öregszem, sajnos nálam nem igazán használnak.

Bár voltak, vannak barátnőim, sosem szóltak, hogy mindenféle krémek, tonikok, fenyvedok, peptidek, hamlasztokat használok.

Sőt, egy több százezer forintos lézerarclámpám is van, amire erőszeretettel használtak a barátnőim is.


Szerintem ez ma már inkább előny egy pasinál, mint hátrány. F

aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Jó lenne már magunk mögött hagyni a "férfi jó ha egy fokkal szebb az ördögnél" szindrómát. Semmi baj azzak,ha egy férfi figyel a bőrére.mi a szrtért bzis az ápoltság???
aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem.
aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a 21. század, egy nőnek ugyan úgy megvannak ezek az arcápolási dolgai, akkor neki miért ne legyenek? Sokat gondolkodom ezen, hogy én havonta járok kozmetikushoz az arcommal, milyen fura, meg kicsit lelombozó, hogy a férfiak többsége meg soha?! És akkor hogy támogatják a kis arcukat? Szóval nekem pont imponál, ha valaki törődik az arcbőrével.


Az meg hogy meleg lenne? Hát édes istenem, kommunikáljunk, aztán kiderül!!

aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Felsóhajtanék örömömben, és elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy nem csak egy szappancsonkot használ a külseje rendbentartására.
aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
2# ahh ertem, te nem nagyon adsz magadra…
aug. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nincs ezzel semmi probléma, épp ellenkezőleg. Igényes magára, ennyi.
aug. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy az arcradírt hanyagolja, mert felesleges és káros, de a többivel semmi gond nincs. Nem baj, ha valaki igénytelen, csak akkor ne sírjon, hogy miért vonzóbb nála a másik, aki odafigyel magára.
aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!