Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben inkább mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben inkább mással ismerkednél?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel aki bár nagyon kedves de ritkán ír.

Van, hogy naponta egy rövid üzenetet de előfordul, hogy csak kétnaponta ír.

Én ha ismerkedem valakivel akkor nem beszélek másokkal csak vele. Úgy érzem viszont akivel most ismerkedem nem igazán akar megismerni.

Mindig azt mondja elfoglalt de meddig várjak még rá?

Én is elfoglalt vagyok de szívesen szakítok időt arra akit kedvelek.

Szerintetek mit tegyek?

Beszéljek mással? Mondjam el neki, hogy ha nem akar ismerkedni inkább hagyjuk?



júl. 15. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Hagynám.
júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

"Mondjam el neki, hogy ha nem akar ismerkedni inkább hagyjuk?"

Mondd.

Ne várj rá.

júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél ilyen röghöz kötött, ismerkedési fázisban még nincs kötöttség. Főleg így.
júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BohócKolbász ***** válasza:
58%

Ha csak simán beszélgettek akkor mindegy milyen gyakran ír. minda kettőtöknek szabad mást is csinálni közben. Csomó időd marad magadra.

Én türelmes szoktam lenni, de nem ragadok le ha alig ír, mert lehet érdektelenség is a háttérben.

júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ismerkedj mással is. SZinte biztos, hogy ő is ezt teszi, te meg talonban vagy.
júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi van akkor, ha nincs mersze kérdezni, mert pl.: nem tanult meg bizonyos szocializációs skilleket és emiatt nem érdeklődő? Kérdezz rá ezekre, mielőbb dobod...
júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Az,hogy te nem beszélgetsz másokkal még az ismerkedési fázis alatt sem,csak vele,nekem ijesztőnek tűnne. Ha összejönnétek,onnantól az utcára sem mehet majd ki?

Szerintem csak leesett a tantusz a csajnak.

júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg csak írkáltok és nincs semmi konkrét, nincs megbeszélve tali sem, addig miért is csak egy emberre kellene koncentrálni? Ha már randi időszakban vagytok, akkor már alap dolog, hogy ne írkáljon mással, de amíg csak betűket lát belőled, addig miért is kellene, csak rád koncentrálni? Ma már az emberek 80%-a több emberrel is ismerkedik párhuzamosan, főleg, ha úgy érzi, hogy a másik nem igazán kelti fel az érdeklődését. Hisz miért is ragadna le?A világunk felgyorsult, nagyobb a merítés-már akinek. Lehet, hogy igazat mond és tényleg elfoglalt és olyan típus, aki amíg nem talizol vele ,addig csak betű vagy a képernyőn... Ha már taliztok az más. Akkor nagyobb a valószínűsége, hogy más jobban bejön neki.
júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő ebben a szituációban és én tudom ő valószínű mással is beszél. Nem mondtam azt, hogy csak rám kellene koncentrálnia csak úgy, hogy napokig nem ír aztán ír egy mondatot nem hiszem ismerkedésnek lehet mondani.

Megértem, hogy nem ér rá folyton de ő akart mindenképp megismerni. Mostmár úgy gondolom max annyi figyelmet fordítok rá amennyit ő rám...

júl. 20. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek, és milyen gyakran találkoztok?
júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!