Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép roma lányoknak (mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép roma lányoknak (mindegy most, hogy pl. 15, vagy 27 évesek) "szégyen" - valami miatt, már ha ez igaz egyáltalán -, ha egy fehér bőrű férfi vagy fiú ismerkedne velük? Vagy legalábbis próbálkozna néha a maga módján? Többen mondták, hogy az ilyen...

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy az ilyen szebb roma lányok úgymond "büszkék" (talán esetleg még válogatósak is?), és két ember szólt még arról is, hogy az ő kultúrájukban állítólag valamiféle szégyen az, ha egy fehér bőrű férfival, vagy fiúval jön(né)nek össze.


Igaz lehet ez? Hátrány egy fehér partner? (Ha igen, miért, mi baj van velünk?)



jún. 23. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Áhhh hagyd őket, oda pénz kell, meg kár. Szerintem neked egyik sincs nagyon.
jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mennyire szigorúan lettek nevelve, mennyire követik a roma szokásokat. Van, akibe beleverték otthon azt, hogy csak romával jöjjön össze, más meg simán ismerkedne fehér férfival.
jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha kifogsz egy olyant akivel két értelmes mondatot tudsz váltani /azon felül hogy szép/ annak már mindegy lesz a bőrszined. De nem fogsz ilyet találni. Amúgy a roma nők méginkább az agressziv, hatalmas önbizalommal rendelkező férfiállatokat részesitik előnyben ez beléjük van kódolva. Kerüld őket jó messzire.
jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem , csak az ha te roma lánnyal ismerkednél!
jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
itt is a feminizmus a rossz lelku roma nokkel kettos merce .. a roma feriak bezzeg mindig le vannak huzva , pedigg a nok normalatlanabbak osszesegben.
jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Az ő kulturájuk...

Na ezt most romaként mondom, nincs olyan, hogy a "mi kulturánk"...

Van vagy 1000féle roma Oláh tól a Romungrón át, a Beásokig, de ezek csak a legismertebb, legnagyobb nemzetségek, + van rengeteg aki nem is tudja honnan származik, nem sorolja magát sehova...

Szóval ennyi infóból, hogy "szép cigány lány" semmit nem lehet a kulturális hátteréről leszűrni.

jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


Ugyanakkor ezt nem én találtam ki, mivel: "és két ember szólt még arról is, hogy..."


Ettől függetlenül a beás példád miatt értem mit szeretnél közölni.


Nem a "szép roma lányon" volt/van a hangsúly, hanem, hogy (aki ezek szerint tartja magát a szülői szigorú tanításokhoz - már amely család ezt gyermekeikbe beleneveli) állítólag "szégyen - valami miatt, már ha ez igaz egyáltalán -, ha egy fehér bőrű férfi, vagy fiú ismerkedne velük". Inkább ezen volna a hangsúly. Az is csak amiatt, mert olyan gondolatokat ébreszt a férfiban, mintha valami (el nem mondott) baj lenne vele. Ha igen, vajon mi?

jún. 23. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Mint mondtam, nincs egységes roma kultura, családonként változik kinél mi a szégyen.
jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem lenne inkább szégyen, ha csak ilyeneket tudnék felszedni.
jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ciki gádzsóval kavarni a roma nőket. Írta 6# nagyon összeszedetten, hogy a családtól függ. Valahol tartják a régi szokásokat, de tán már az is kihaló félben van, hogy tiltanának ilyen dolgokat, max a vidéken élők közt fordulhat elő.
jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!