Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lett ilyen szégyen ez a...

Miért lett ilyen szégyen ez a rovat?Akárhányszor valaki távra normáls távra van eltünik vagy semmi nem lesz belőle nem miattam.Bp közelében lakom.

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 18:46
 1/5 anonim válasza:
Ez mindenhol ilyen. Légy türelmes!
2020. dec. 14. 18:58
 2/5 anonim válasza:
Miért LETT? A netes ismerkedés, amióta csak van net, ilyen. Engem négy éve szedett rá egy csaj, csúnyán. Hónapokig sírtam utána, de ha ma jönne velem szemben privátban vagy az egyik kérdésem alá, elküldeném a retkesbe.
2020. dec. 14. 18:59
 3/5 anonim válasza:
Korábban is ugyanúgy eltűntek, velem is számtalanszor megesett, hogy tök jól elbeszélgettünk, kezdtem azt hinni, hogy kialakulhat valami, aztán meg szó nélkül leléptek. Viszont tény, hogy azóta csak még jobban lesüllyedt az itteniek színvonala.
2020. dec. 14. 19:45
 4/5 anonim válasza:

#2


Nem volt mindig ilyen a netes ismerkedés. 10-15 évvel ezelőtt még jócskán voltak normális emberek a különböző fórumokon, olyanok, akikkel érdemes volt találkozni és kapcsolatot tartani. Manapság sokkal több lett a retardált, de azért most is találni még normális embereket. Mondjuk itt, a gyakorin nem annyira...

2020. dec. 14. 19:46
 5/5 Laylah válasza:
Az ilyenek után nem kell sírni, inkább örülni, hogy nem jöttél össze egy ilyen jellemű emberrel és még időben kimutatta a foga fehérjét.
2020. dec. 20. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!