Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van ennél megalázóbb? Sírni...

Van ennél megalázóbb? Sírni tudnék amikor ez történik…

Figyelt kérdés

Elő-előfordul, hogy matchelek valakivel a tinderen, bumble-ön és megörülök, hogy talán megismerhetem most a következő társam… és hirtelen eltűnik. Gondolom meglátja, hogy matcheltünk, megnéz újra és úgy dönt, mégsem kellek. Ilyenkor mintha kést döfnének a szívembe. Hányszor kell még ezt a szégyent átélnem? Mi ez a sunyiság? Mi a mentség erre?


30 F



2023. máj. 1. 20:07
1 2
 1/18 anonim válasza:

Fogadd ezt a tényt el.

Kettő dolog vigasztalja a lelked.

A. Aki ma tiptop plázacica az is lesz öreg ráncos bocskor.

B. Az előbbi egyenes következménye, hogy egyszer el is dobja a kanalat.

2023. máj. 1. 20:13
 2/18 DanielC válasza:
Igen van megalazobb. Pl. ha regota együtt jarsz egy lannyal, aztan egyik naprol a masikra beleszeret egy masik es csunya pasiba, es aztan egyedül maradsz.
2023. máj. 1. 20:22
 3/18 anonim válasza:

Igen, rengeteg minden. Ez a legkevésbé megalázó dolgok egyike.

Nem tartoznak semmivel, nem is ismered őket. Miért és mit vársz tőlük?

Menj ki a levegőre életedben először.

2023. máj. 1. 20:25
 4/18 anonim válasza:
Sajnálom :( személyesen próbáltál ismerkedni társkeresők helyett?
2023. máj. 1. 20:35
 5/18 anonim válasza:
Huhh de alacsonyan van a tűrés határod. Tegnap meghaltam, de ma mennem kellett dolgozni, szóval feléledtem.
2023. máj. 1. 20:43
 6/18 anonim válasza:

5. xd

amúgy ha ez vigasztal, a társkeresők semmire valóak. Még itt is, vagy anotalkon is nagyobb eséllyel találsz valakit

2023. máj. 1. 20:48
 7/18 anonim válasza:

Az cikibb, mikor másfél év után ghostol a pasid :D "szeretlek, de elbizonytalanodtam" és ezzel a messenger üzenettel hagy el, úgy, hogy előtte egy héttel még így szeretlek meg úgy szeretlek és szeretkeztetek is.

Na ez megalázóbb szerintem.

2023. máj. 1. 21:11
 8/18 anonim válasza:
7: Főleg ha egy másik csaj miatt lett bizonytalan. Nagyon szomorú a helyzeted. Nem tudok mit mondani, hogy jobban érezd magad. Pedig ha tudnám, mondanám.
2023. máj. 1. 21:14
 9/18 anonim válasza:
Köszönöm, ez is nagyon jólesik! Igen, bár nem túl aktív fb-on, de összeraktam a képet. Legyen vele boldog, meg éljen együtt azzal a tudattal, hogy egy gyáva és önző alak. Én is túl leszek már ezen lassacskán, bár elég nehéz így megbízni bárkiben is.
2023. máj. 1. 21:22
 10/18 anonim válasza:
9: Szomorú, akkor ezek szerint ráhibáztam. Nem akarom felfrissíteni a sebeket. Ha szeretnéd, hagyhatjuk a témát, és nem beszéltetlek.
2023. máj. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!