Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van ennél megalázóbb? Sírni...

Van ennél megalázóbb? Sírni tudnék amikor ez történik…

Figyelt kérdés

Elő-előfordul, hogy matchelek valakivel a tinderen, bumble-ön és megörülök, hogy talán megismerhetem most a következő társam… és hirtelen eltűnik. Gondolom meglátja, hogy matcheltünk, megnéz újra és úgy dönt, mégsem kellek. Ilyenkor mintha kést döfnének a szívembe. Hányszor kell még ezt a szégyent átélnem? Mi ez a sunyiság? Mi a mentség erre?


30 F



2023. máj. 1. 20:07
1 2
 11/18 anonim válasza:
Megismered talán a következő társad? Na már itt gaz az egész. Innen következik az egészségtelen érzelmi folyamat.
2023. máj. 1. 21:39
 12/18 anonim válasza:
11: Ha te a 9-es vagy és a tízes válaszomra írtad. Akkor csak látok egy szomorkodó nőt, akivel elbánt az előző kapcsolata. Szívesen segíteném, akár csak egy pillanatig is ha tudnám. De akár hagyhatom is bánatában ha az jó neki. És hagyom. Már nem lenne ott ahol először megláttam ha később keresnék, ha keresném… Nem akarok egészségtelen érzelmi folyamatokat elindítani. #10
2023. máj. 1. 21:47
 13/18 anonim válasza:

12: nem 9. vagyok, nem is olvasom mások válaszait, a kérdésre reagáltam.

#11.

2023. máj. 1. 21:51
 14/18 anonim válasza:
13: Oks
2023. máj. 1. 21:54
 15/18 anonim válasza:
Köszönöm, nagyon kedves tőled, de ez már eső után köpönyeg, egész este bőgök. Valahogy még soha, senkinek nem mondtam el, hogy ez történt, aztán most feloldódott bennem valami. Talán jó is, hogy kijön. Nagyon unom már ezt cipelni.
2023. máj. 1. 22:36
 16/18 anonim válasza:
Ezt miért nem privátban beszélitek meg? A kérdezőt nem segíti...
2023. máj. 1. 23:01
 17/18 A kérdező kommentje:
Olyasvalakinek, aki csak ezektol az appoktol remel szerelmet, igenis elkeserito ez.. de mi az oka? Ha egyszer jobbra huzott, utana miert gondolja meg magat?
2023. máj. 1. 23:25
 18/18 anonim válasza:
Én is sokszor így jártam. Match van de kommunikáció már nincs a másik fél részéről aztán csodálkoznak hogy a pasik szidják őket mint pl: ezen az oldalon. Instagramra mennek a képek, Tiktokra mennek a videók a nőknél/lányoknál de a társkereső oldalon a kommunikáció sajnos már nem. Valamit valamiért!
2023. máj. 3. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!