Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet annál megalázóbb egy...

Lehet annál megalázóbb egy főnöknek mint ha kirúg valakit de egy telefonhívás nyomán „kénytelen“ visszavenni vagy a széke bánja?

Figyelt kérdés

És erről mindenki tud!


Kirúgtak egy régóta linkeskedő alakot. de a főnök kapott egy hívást „fentről „ (állami cég) hogy vagy visszaveszi de azonnal vagy épp ő lesz az aki búcsúzhat a székétől.

És erről mindenki tud.

Ezek után mennyi tekintélye marad? A szememben semmi.


2020. jún. 23. 15:31
1 2
 1/11 sörpocak ***** válasza:
100%

"Ezek után mennyi tekintélye marad? A szememben semmi."


Az én szememben nem az veszíti el a tenkitélyét, akit megfélemlítettek, hanem aki visszaél minden protekciójával. Nem kioktató jelleggel mondtam ezt, csak ez a véleményem. Sajnálnám a főnököt, hogy ezt le kellett nyelnie.

2020. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

„. Sajnálnám a főnököt, hogy ezt le kellett nyelnie.“


Na de ÉPP ez az ! hogy neki se kell(ene) lenyelnie! Ő is mondhatná azt hogy oké akkor izéljétek meg az egészet, itt az irodakulcs és vezesse a halál tovább ezt a kócerájt!


de nem teszi mert azért ő is kényelmesen elvan a jól fizetett állásában amiben kb semmit se kell csinálnia mert mindent megcsinálnak helyette.

Ő is megéri a pénzét! neki is fontosabb a szaros fizetése mint a gerince.

De hát állami cég vezető embere mit lehet tőle várni. Ha lenne gerince, eleve nem került volna a székébe.

2020. jún. 23. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ez csak a szokásos öklendezés, hogy "azállamiazúgyiszar" címmel, miért nem ezzel kezdted?
2020. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

miért egy versenyszférás cégnél elképzelhetőm lenne hogy valaki ÉVEKET jár úgy be hogy mindig elkésik de nem ám 10 percet hanme órákat akár, meg 17-ig tart a munkaideje és 12kor már sehol-és ez így megy évek óta?

És nem rúgják ki csak vagy 5 év után jutnak el oda hogy "na jó akkor elég volt" és akkor is ez lesz belőle?


Egy versenyszférás helynél ez elképzelhető? Hát ilyen a mesében sincs. Ott nincs, itt van.


És ezek után a kirúgott illető 2x akkora tróger lesz mint eddig mert tudja tényleg akármit megtehet. Nagyobb ember ő itt mint a főnök. Most kiderült.

Hol másutt lehet ilyen mint az urambátyám világban?

2020. jún. 23. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs ebben semmi megalázó. Sajnos ilyen helyeken így mennek a dolgok.
2020. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

„Szerintem nincs ebben semmi megalázó.“


És a főnök nem érzi hogy ez az a pont amikor NEKI kéne felállnia? Mert semmit se ér? Ő dönti el kit rúgjanak ki-mert ő a munkáltatói jogok gyakorlója. Hacsak le nem szólnak „fentről“


Én ha főnök lennék ebben a szituban egy percet se maradnék. Most akkor én vagyok a joggyakorló vagy nem? Ha igen, akkor ?

Így segget csinált a szájában.

Aki ezt nem így érzi azzal sztem nem egy bolygón élek, nem egy fajhoz tartozom. Ez olyan evidens mint az 1x1.

2020. jún. 23. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező látom magánszférában még sosem dolgoztál, ha valahol hát ott aztán megy az ismerős/haver tolása, ha nem vagy jóban a főnökkel, akkor is kidobnak ha a beled is kidolgozod, aki meg egész nap lóg az meg előléptetést kap mert valakinek a valakije.
2020. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sörpocak ***** válasza:
75%

"Ő is megéri a pénzét! neki is fontosabb a szaros fizetése mint a gerince"


Mindenki a szaros fizetéséből él meg. Te is felmondhatnál, amiért egy ilyen helyen te nem vagy hajlandó dolgozni, de amiért ebben a történetben nem te vagy a közvetlen érintett, csak a háttérben meglapulva ítélkezel és latolgatod, hogy épp kinek mennyi tekintélyt szavazol meg. Ez semmivel se jobb, mint amit most felvázolni próbálsz.

2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. semmit nem tudok az egészről, de egy nagyobb szervezetnél természetes, hogy többszintű az irányítás, és a felsőbb utasításokat végre kell hajtani. Minden egyes alkalommal mindenki felmondana, amikor valami nem tetszik neki, nem lenne alkalmazott.


A másik: fentről leszóltak, hogy változtassa meg a döntését, ettől függetlenül továbbra is ő a főnök. Aki ezt nem veszi tudomásul, csak maga alatt vágja a fát teljesen feleslegesen.

2020. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Balu szokásos napi kamusztorija.
2020. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!