Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti ismerkednétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti ismerkednétek olyannal, aki képtelen megtartani a munkahelyeit 1-2 évnél tovább, mert mindig kirúgják?

Figyelt kérdés

El tudom képzelni a választ. De azért kíváncsi vagyok, hátha nem ezen múlna.


Az igazság az, hogy egy olyan szakmát kezdtem el (sőt, egész életemben ez akartam lenni), amihez sok év tanulás kellett egyetemen, meg ott dicsérgettek végig, így azt hittem, minden rendben lesz. Utána kikerültem a cégekhez. Az elején még kimagyaráztam magamnak, hogy biztos nem én vagyok itt a probléma forrása. A harmadik kirúgás után már erős a gyanúm, hogy én vagyok a gond.

Ennek ellenére jól keresek (magamnak legalábbis elég, nem halok éhen), inkább lelkileg viselem nehezen. Ma már nem ezt választanám, viszont a szakmaváltástól meg még jobban szorongok. Szó szerint rettegek attól, hogy váltsak, mert persze vannak 1 éves képzések, de abból úgysem derülne ki semmi. Éveket kellene belefektetni valamibe, mire kiderülne, hogy azt az új szakmát élvezném-e hosszútávon, el tudok-e vele helyezkedni, jól keresek-e vele, ilyesmi.

És persze tudom, azt mondjátok, hogy egy szakmát nem élvezni kell, hanem csak stabilan keresni vele. De ha belegondolok, hogy az életem többségében olyasmit csináljak, ami nem is érdekel, az maga a börtön lenne. És az életem többi részét egy siralomnak élem meg, nem tudok ismerkedni, nincs semmi örömteli dolog, amihez szívesen hazatérték a munka után.



aug. 4. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem mindegy, hogy miért rúgják ki.
aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Az én párom tudna mesélni. :) Lassan 4éve vagyunk együtt, és ez idő alatt 3x váltottam (azaz 4. cég). Persze a kérdéssel ellentétben, én mentem át, azaz felmondtam, mert más jobbat vagy többet ajánlot :)
aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudtam eldönteni, hogy a kirúgásom valódi okai a rossz kommunikáció vagy a gyenge teljesítmény volt. Vagy mindkettő. Persze mindig gyenge teljesítményre panaszkodtak, de talán az sem akkora gond, ha erre a cég fel van készülve.
aug. 4. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért legyen a cég felkészülve a rossz munkaerőre? Ilyenkor jogosan rúgják ki az embert és keresnek jobbat a helyére.
aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom, csak kérdezte valaki, hogy az is számít, miért küldik el a másikat.
aug. 4. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Láttam a hozzászólást, de nem arra reagáltam, hanem arra, hogy szerinted egy cég fel van készülve a gyenge teljesítményre. Miért lenne? Minden cég tönkre menne ezzel a hozzáállással.
aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért lássuk be, hogy elég az, hogy nem vagy szimpatikus. Én már jártam így, hogy kidobtak pedig jól végeztem a dolgom, kollégák kiakadtak azon, hogy repültem és csak azért mert nem nyaltam be...
aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
1-2 év? Piskóta vagy. 20 éve nincs munkám, kb 2-3 hét a max amíg elviselnek a munkahelyen vagy én őket.
aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Párszor lehet pechje az embernek, de ha már 12. helyről teszik ki, az már gyanús, hogy vagy hülye szegény vagy nem tud emberekkel együtt lenni.
aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem, mert oka van annak, ha valakit ilyen gyakran küldenek el, ami valószínűleg az összeférhetetlenségben, meg az értetlenkedésben keresendő. Már az egész kérdésleírásod olyan homályos, sokat írsz, "csak" a lényeget hagyod ki, hogy miért bocsátanak el újra meg újra. Még mindig nem tudod? Nem érted? Nem fogtad fel? Számodra nem világos? Ilyen férfival nem ismerkednék, mert nekem fontos, hogy a másik értse a körülöttünk zajló világot és ne csak a saját fejében éljen.
aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!