Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ismerkednétek egy 9...

Lányok, ismerkednétek egy 9 évvel idősebb, veletek egy munkahelyen dolgozó pasival?

Figyelt kérdés
A kiszemelt lány 21 éves, és az ismerkedés megkezdésének legfpbb visszatartó ereje, hogy talán idős vagyok hozzá. Majdnem minden nap találkozunk, és annyira szépek a szemei, hogy nem tudom kiverni a fejemből.

jún. 3. 18:44
 1/6 anonim válasza:

Nekem 22 és fél/23 évesen volt 30 és fél/31 éves az akkori barátom. (Igaz, 1997.-es történet az enyém...)


Lehet számolni: 8 év volt közöttünk. Nem volt hosszan tartó a viszony.


Nekünk nem munkahelyen kezdődött, hanem a régi nyomtatott sajtón keresztül - az akkori expressz újság társkereső rovatán.


Sajnos csak ennyit tudok írni. Másvalaki okosabb ötletet adhat közre, akinek hasonló a története esetleg...

jún. 3. 19:03
 2/6 Noren1989 válasza:

Ne a fejedből verjed ki, Bro.


#smartniggermemeinserthere

jún. 3. 19:37
 3/6 anonim válasza:
Nem, 21 évesen nem vonzottak a 30 évesek, pláne nem munkahelyen.
jún. 3. 20:32
 4/6 anonim válasza:
22 évesen ismertem meg az akkor 29 éves férjemet, amúgy munka közben. :) Végülis nem annyival több már nálatok a különbség. Próbáld meg, mit veszíthetsz, ha nem illetek össze, úgyis csak menet közben derül ki.
jún. 3. 22:12
 5/6 anonim válasza:
Nem
jún. 4. 06:33
 6/6 anonim válasza:
24 évesen ismertem meg a férjem, akkor ő 36 éves volt. Ennek 8 éve, és azóta is megvagyunk, köszönjük. Viszont nem mindenkinek jön be a nagy korkülönbség
jún. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!