Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéted? Barátom eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéted? Barátom eléggé szexuális túlfűtöttségű levelet kapott a kolléganőjétől. Tagadnak mindnet.

Figyelt kérdés

Barátom tavaly lefeküdt a kolleganőjevel. (Utana nem sokkal jöttünk össze)

Azt mondta nincs köztük semmi. De ahogy mesélt a csajról olyan érzésem volt ,hogy nyomul rá.

Na és ma megtaláltam egy szülinapjára írt levelet amibe azt írja a csaj ,hogy szerelmes belé és mennyire össze illenek. Szexuális dolgokat is írt bele (amiből nem derülki hogx valóban egy alkalomról vagy esetleg többről van szó)

A csaj házas. Barátom azt mondja semmi nem történt köztük azóta sőt nem is látta még a levelet.

Írtam a csajnak ő azr mondja csak viccből írta mert poénkodtak vele,hogy tuti belezúgott a csaj a barátomba. És,hogy beledugta a táskájába a levelet mikor az irodába voltak.


Nagyon nem tudom mit is gondoljak. Nagyon hihetetlen ez a történet. De a barátom nagyon kiáll amellett hogy ő sose látta azt a levelet és semmi nincs köztük. A csaj is nagyon ezt mondja. Meg hogy akkor már rég együtt lennének ha együtt akarnának. És mért tartana a férje mellett mást és stb.


aug. 10. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nen tetszik neki hogy a barátod "beintett" neki és le se sz.rja🤣


Csak ogy tovább veregesd hátba a srácot.

aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném el ha a párod házas nővel fetrenget.
aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy lehet, hogy te láttad a levelet, de barátod nem is tudott a levélről? Érdekes sztori, inkább arra tippelek többször dugtak, meg még valszeg most is.
aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Taskaja hatso zsebebe dugta a csaj. Amit nem szokott nyitogatni...(elvileg)
aug. 10. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem...
aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha tavaly feküdt le vele, a csaj pedig ott tart, hogy levelet tesz a táskájába, akkor valószínűleg jelenleg nincs köztük semmi, szerintem a csaj akar csak bekavarni, nem tetszik neki hogy miattad hanyagolja őt a pasid..
aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg is lenne köztük valami kölcsönösen, akkor nem dugdosna leveleket neki, hanem szóban megbeszélnék mikor taliznak. Szerintem.
aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint én ezt a mesét nem annyira hinném el.

Összejàrtak, tehát adott köztük a brutális vonzalom.Innentől nekem kétségem sem lenne afelől,mi a pálya.

Szimplán hàtra lépnék kettőt, aztán hagynàm őket kamatyolni.

Természetesen azért előtte mindkettő megkapnà a magàét.

aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem elkapkodtad a dolgot, de mèg így is rájöhetsz, mi a helyzet. Mivel hinni nem feltètlenül tudsz/lehet egyikőjüknek sem, èn megfigyelő pozícióba állnèk (pl. mikor hova megy a fèrjed, mennyire van belebújva a telefonba, rejtegeti e előled, ha telefonál elvonul-e, változik e valami a viselkedèsèben, stb.). Ha mèg mindig van köztük valami, azt ki lehet "szimatolni".
aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!