Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős családos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős családos férfi nézegeti a kolléganőjét munka közben, akkor ott már csak a nőn múlik mi lesz?

Figyelt kérdés

Hogy lesz e folytatása a dolognak..

Az ilyen nézegetés annak kifejezése a férfi részéről, hogy ő nyitott lenne többre is?

Vagy ezt akkor is csinálják férfiak, ha nem akarnak kokrétan semmit?


júl. 22. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a legtöbb férfi, aki ennyire bámul, az félre is dugna, tapasztalat.

Fiatal, csinos nő vagyok, utcán, boltban is sok nős pasi annyira bámul, hogy szinte belökné az árokba a feleségét, ha lehetne.😂

júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Engem is nézeget egy ilyen férni. Néha úgy érzem magam, mintha egy kifutón sétálnék és ő lenne a közönség. Köszönő viszonyban vagyunk csak, de eleinte azért mondta, hogy jó munkát, meg jó pihenést. Ilyesmi. De mivel tudtam, hogy házas nem igazán csinálok semmit, nem adom alá a lovat. Így marad, hogy bámul. Nem tudom... Vajon ha nyitottabb lennék lépne is valamit, vagy csak a szemét legelteti.


De ez sosem fog kiderülni. :D

júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Csak a nőn, mint mindig.40+F
júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A nézegetés kevés. Majd ha elkezd fűzni akkor gondolhatod, hogy: "na tuti levarrna". De ha belemész a szeretői viszonyba ja az csak rajtad múlik és ha vége lesz akkor nem biztos, hogy kényelmes lesz vele dolgozni főleg ha meghajal a felesége.
júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Minden férfi szívesen megcsalja a nőjét, ha van kivel.
júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Vigyázz, nehogy így járj. A szerető mindig lejjebb van mint a feleség, gyerekek anyja. Akkor is ha több szeretője van.

júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó visszajelzést kapnak simán megcsalják. Ilyenkor az is ritka hogy egy ffi munkatárs közbeszóljon. A férfiak védik egymást általában.
júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szerető lennél mert ahhoz túl kényelmes neki "anyu" (mos, főz, takarít) hogy eldobja!
júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ok, szóval ha ilyen szemezős, nézegetős módon viselkedik felém egy férfi kolléga (aki nős), azt vehetem úgy mintha ajánlatot tett volna, én meg eldönthetem élek e vele vagy sem. Vagy mondhatjuk, kinézett magának erre a célra.

Nem fogok ilyenbe belemenni, nyugodjatok meg.

júl. 23. 02:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy folyamatosan bámullak. úgyhogy csak rajtad múlik 😉
júl. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!