Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő beszélget veletek a munkahelyem teljesen hétköznapi/munkahelyi dolgokról,semmi jelét nem adja,hogy bármit is szeretne tőletek miért próbálkoztok nála esetlegesen párkapcsolat kialakítása miatt, ha tudtok róla,hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Több férfi is bepróbálkozott már, és nem értem miért érthetik ezt félre. Nem akarok bunkó lenni+ nem szólni senkihez.
aug. 9. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
10-es ezt meg a pasi lehet hogy szétkürtölné bosszúból, hogy a kollegina nemi beteg.
aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha hozza a bonbont te meg leoltod hogy mifasztcsinál van párod, akkor nem hiszem el hogy nem sunnyog el!

Az ilyenek szerencsétlenek! Én is sok szép csajjal dolgozok együtt, de csakis egy másik részleges csajra vagyok rákattanva. Többen félreértik ha jóban vagyok a csajokkal. Meg féltékenyek rájuk... pedig csak jóban vagyunk.

aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert sajnos a nők túl kedvesek tudnak lenni akár olyan férfiakhoz is, akiktől semmit sem akarnak. Én ugyan nem szoktam bepróbálkozni, de akkor is, sok nő viselkedése félreérthető, hiba az, hogy nem közlik, hogy nincs náluk semmi esélyem, mert egy rámenősebb férfi simán próbálkozni fog.
aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A ketertelmu viselkedes az oka. Akitol nem alarsz semmit azzal kozombosnek kell lenni.
aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagyon ritkán kapnak figyelmet, kedvességet nőktől. Nem csodálom, hogy lehetőséget láttak ebben a helyzetben. Szerintem elkerülhetetlen. Tényleg ne bunkózz, de ha alaki többet kezd belelátni egy ilyen kollegiális viszonyba, akkor teremts rendet a fejekben,gyorsan. És semmiképp se fogadj el ajándékot/meghívást.
aug. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Blöffből idéznék:" Téged is megcsapott a punciszag, de csak azt kívánod bárcsak puncid lenne és mint egy pöcs elkezdesz tökölni."
aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert azt feltételezik rólad, hogy mindentől függetlenül kapható vagy egy körre. A bonbon hozásból miért gondolaz párkapcsolat kialakításra? Ez amiatt is lehet, hogy pl. a munkában felettük vagy a ranglétrán és így akarnak maguknak előnyöket.
aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!