Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő beszélget veletek a munkahelyem teljesen hétköznapi/munkahelyi dolgokról,semmi jelét nem adja,hogy bármit is szeretne tőletek miért próbálkoztok nála esetlegesen párkapcsolat kialakítása miatt, ha tudtok róla,hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Több férfi is bepróbálkozott már, és nem értem miért érthetik ezt félre. Nem akarok bunkó lenni+ nem szólni senkihez.
aug. 9. 17:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Munkahelyen
aug. 9. 17:29
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Tudod mink Surányiak vagyunk és nálunk alap, hogy rárohanunk minden suncira aki leszáll.
aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

Én még ilyet soha életemben nem tapasztaltam. Egy férfi, ha tudja, hogy a nőnek pasija van, akkor az a nő tabu.

Szerintem te veszed rosszul a jeleket, sőt, szerintem direkt csinálod, hogy rád álljanak, mert az egod kívánja a dolgot.

Szóval ne láss bele többet és hagyd békén a férfiakat, hisz pasid van, akkor minek beszélgetsz velük.

Egy férfi soha nem fog olyan nőre menni, akiben fsz jár, vagy járt mondjuk tegnap, vagy ma reggel, nálunk ez ökölszabály, se undorunk, se kedvünk az ilyen nőkhöz, itt azt felejtetted ki a dologból, hogy te letagadod a párod, egyedülálló vagy, ezt mondtad, ezért hajtanak rád, és ne hazudj, nekik hazudhatsz, de NEKEM NEM!!! F

aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát passz. Talán úgy vannak vele h egy próbát megér.

Viszont ez sztem azert nem túl gyakori max akkor ha a nő is úgy áll hozzá.

aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érezni kellene a férfinak, hogy bejön e a nőnek.
aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2-es

miért is ne lehetne beszélgetni?

Nem,nem tagadom le a párom. Kint van a facebookomon is pld., sőt az egyikőjük személyesen is ismeri.

Ezt nem lehet félreérteni, ha az egyikőjük hozza a bonbont, a másik meg kávézni/moziba hív.

aug. 9. 18:22
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem vagy elegge semleges vellul szemben, legyel ridegebb es egybol lekopnak!!
aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy gyereked van. Egyből leprásnak fognak nézni.
aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van! A pulyák azok kizáró tényezők.
aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Vagy mondd hogy elkaptál valami intim fertőzést ott lent.
aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!