Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-60 év közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-60 év közötti lányok nők,asszonyok,milyen gyakran szoktatok szexelni a párotokkal?

Figyelt kérdés

aug. 8. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kéthetente egyszer. Ha nagyon túlteng bennünk a vágy, akkor van, hogy hetente egyszer. Nem azért, mert nem lenne igényünk többre, csak két kicsi gyerek mellett jelen pillanatban ennyire van energiánk. Időben még meg is tudnánk valósítani, csak annyira kimerültek vagyunk úgy általában mindig, hogy csoda, ha az ágyig eltalálunk este, nemhogy még szexeljünk is :D

Na majd ha kicsit nagyobbak lesznek, akkor talán visszatérünk a "normálisba", ez az első gyerek születése előtt heti 2-3 alkalmat jelentett.

31 vagyok.

aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden nap.
aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Változó, mert változó, hogy mennyit tudunk találkozni, ill. ha találkozunk, akkor egymáshoz megyünk-e át vagy programra megyünk... átlag heti 1-2 kb, de van, amikor heti több, van, amikor egy sincs egy héten.
aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
35 vagyok baratnőm 48. Elég gyakran szexelünk. Van hogy naponta. 3-nál több nap nem telik el szex nélkül, azt hiszem
aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk heti 1x. 28 vagyok, 3 éve együtt és nincs gyerek. Nem lenne ellenemre tobb.
aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általában naponta, néha akár napi 2szer is. Viszont ha tényleg semmi kedvem meg erőm nincs hozzá, vagy neki, akkor max 2-3 nap pihi.

21N, 1 éves kapcsolat

aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a napi egy-kettő az átlag. Vannak napok, amikor ennél több, és olyanok is, amikor semmi szex nincs.

(A párom 27/F, én 25/N és kettő éve vagyunk együtt.)

aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Heti 2x elég stabilan. 4éve együtt. 52F és N
aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Napi 2-3 simán van, de volt már olyan hogy 6 alkalom egy nap, talán az volt a legtöbb. 22/f és 20/l
aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha.
aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!