Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányokban (14-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányokban (14-18 évesek), az idősebb férfiak egyáltalán hogy képesek vonzalmat kelteni?

Figyelt kérdés

Amikor olyat hallunk hogy 30-40 éves pasik gimis lányokkal bonyolódnak kalandokba???


Ezek a perverz, beteges kalandok egyáltalán hogy képesek kialakulni?


Olyan fiatalon is de amúgy eleve bármely életkorban a nőkben főleg van egy ilyen ösztönös szűrő, ami csak a velük viszonylag egykorú férfiakat engedi át ha párkapcsolatról vagy szexről van szó.


Ezért érthetetlen hogy ilyesmik hogyan történthetnek meg.



aug. 6. 21:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Én sem értem. 27 éves vagyok, nagyon sok diákkal dolgozunk, főleg így nyári időszakban. Nem vagyok sem prűd, sem befásult. De egyszerűen ők még nagyon fiatalok.

Az 14-20 éves énem és a mostani közt alig van egyezés, nagyon durván gyerek voltam akkoriban, amivel nincs is gond.

De hogyan lehet komolyan venni egy szinte gyereket párkapcsolat és szex céljából? Elképesztő.

aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Egy tini lány Próbálgatja a Szexualitását a pasikon és neki is vannak szexuális vágyai, így hát teljesen normális, hogy egy 30 éves iránt is lehetnek szexuális vágyai, aki számára szexi. A stílusa, a kisugárzása, a hangja, az illata, az elért eredményei (lehetnek azok nagyon felszínes dolgok is, amiket egy tini értékel)... Mégis mi meglepő van ebben, te sose voltál fiatal?

És aztán a felnőtten múlik, hogy ne éljen vissza a fejlődő szervezet naivitásával és Hagyja Őt Békén.

aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

# 1


az ilyen beteges férfiak szempontjából, logikailag "értem" hogy ezeknek mindenre feláll, a kis gimis fiatal nőkre már simán, de mondom a lányok szempontjából viszont felfoghatatlan hogy azoknál a lányoknál akik ebbe belemennek azoknál miért nem működik ez a védelmi ösztön hogy nemet mondjanak az ilyen helyzetekre?

aug. 6. 21:56
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

En 14 évesen még a Ken babára izgultam a Barbi szettből. Meg a velem egykoru osztálytársakkal voltam zavarban.

A 30 asok teljesen más bolygó voltak, de még huszason is azok.

aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy gyereknél mégis milyen védelmi ösztönről beszélsz, amikor senki nem tanítja meg nekik, a szülők semmit nem mondanak, a social médiában meg már a 12 éves is pucsít és filterezi magát és a like-okkal validáltatja a saját értékét? Ez minden, csak nem érthetetlen, hogy miért. A gyerekek mindig is próbáltak besimulni a társaik körébe, úgy viselkedni, ahogy másoktól látják... ma már tök sok 16 éves is azt érezheti, hogy de ciki, hogy még szűz, és nem gondolkodik még komoly kapcsolatban egy gyerek, ha csak nem kapott erős elveket otthonról.
aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Alapból a mai "szülők" gyereknevelési tehetsége kritikán aluli, mert azok sem láttak már normális szülői kapcsolatot (lásd: válások, megcsalások, a különböző korcs emberi "kapcsolódások", egyszülős "házasságok", stb.). Tehát "ezeknek" a kölykein nincs min csodálkozni, ha ilyen szintén tripladefektesekké válnak.
aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%

15-20 év korkülönbség a férfi javára teljesen természetes, 25 év már csak akkor, ha a férfi fiatalos mint például itt:

https://www.youtube.com/watch?v=HgXtLx3UEz4

A kiscsaj az edző felesége lett!

aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

# 5


de az kortól függetlenül egy automatikus szűrő, de gimis korban meg még inkább hogy apád korú férfiben semmi vonzót nem látsz, nem???

aug. 6. 22:02
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"van egy ilyen ösztönös szűrő, ami csak a velük viszonylag egykorú férfiakat engedi át"

Nincs ilyen.

aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

# 9


ne mondj már ilyet!


Te gimis korodban, (ha te nő vagy), láttál bármi vonzót apád korabeli férfiakban???

aug. 6. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!