Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányokban (14-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányokban (14-18 évesek), az idősebb férfiak egyáltalán hogy képesek vonzalmat kelteni?

Figyelt kérdés

Amikor olyat hallunk hogy 30-40 éves pasik gimis lányokkal bonyolódnak kalandokba???


Ezek a perverz, beteges kalandok egyáltalán hogy képesek kialakulni?


Olyan fiatalon is de amúgy eleve bármely életkorban a nőkben főleg van egy ilyen ösztönös szűrő, ami csak a velük viszonylag egykorú férfiakat engedi át ha párkapcsolatról vagy szexről van szó.


Ezért érthetetlen hogy ilyesmik hogyan történthetnek meg.



aug. 6. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%

8, nem, de ezt már mondtam. te milyen álomvilágban élsz???

Igen ba---z rengeteg tini vonzódik az idősebb pasikhoz, komolyan te teljesen másik bolygón élsz?? Még nekem is voltak crush-aim tinikoromban a tévéből, könyörgöm. Nyilván nem lett belőle semmi, én nem nyomultam a férfiakra, de attól még a szexuális vonzalom létezik, ne játszunk már valami aszexuálisat. Továbbra is mondom, a felnőtt kezében a felelősség, hogy maradjon a saját korosztályánál.

aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

#10, én láttam vonzót akkoriban idősebb férfiakban, viszont nem értettem, ők mit látnak bennünk, szinte gyerekekben. Most sem értem.

26 évesen a fiatal srácoktól ráz a hideg, de több velem egykorúnak kifejezetten tetszenek külsőre-belsőre az alig 18-20 éves srácok.

aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, hát tini lányok milliói sikongatva rajong felnőtt férfi sztárokért, te meg itt pillázol mint valami ufo, hogy miii ilyen lééétezik?? istenem... neked nem voltak barátaid, nem beszélgettél tinikkel, folyton otthon ültél és fiú vagy, ha ez neked tényleg ennyire felfoghatatlan....
aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

# 13


a sztárokért, ismert férfiakért rajongás az más dolog, de az átlag idősebb férfiakhoz vonzódás azért nem tudom mennyire reális.

aug. 6. 22:30
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A 14 éves lányoknak nincs eszük, de hát nem csoda. A férfiaknak kéne, hogy legyen! A 18 éves lehet 30+ évessel, maximum nem jön össze.
aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem más dolog! Mit nem vagy képes felfogni, nem más, nem igaz amit írsz, hogy hát ez meg milyen hogylehet nincsilyen..., millió tinilány cáfolhatna meg, de ha már itt kérdezel, fogadd már el, akik leírják neked, hogy mi a tényállás, igen a tiniknek vannak vágyaik.

Szerinted tinilányokban nem tombolnak a hormonok? Be van nálad kattanva valami. És továbbra is, a felnőtt férfinek kell, hogy esze legyen.

aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%

Nem kérek negatívat, tudom sokan elítélik.

Nekem van egy párkapcsolatom, 25+ év a korkülönbség köztünk. Nagyon egymásra találtunk. Érződik mind a kettőnkön, hogy oda vagyunk egymásért.

Az egész nem kapcsolatnak indult, hanem csak végighallgatott, hogy mi történik velem az életben. És így elkezdtünk lelkileg kötődni. Sokan gondolják hogy mégis hogy lehet ez, de valóban megtörtént.

aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

FÉRFI: [link]


FIATAL, MAI FIÚK: És ide képzelj el egy random srácot, sportcipős, szűknadrágos, 40kilós vagy elhízott testtel. Egy olyan tipik sulis taknyot. Aki az anyától tarhál, nincs kocsija, és bevizel, mikor az apja részegen megy haza.

aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
24%

"Szerinted tinilányokban nem tombolnak a hormonok? Be van nálad kattanva valami. És továbbra is, a felnőtt férfinek kell, hogy esze legyen."

A felnőtt férfi, ha van esze, nem fogja kihagyni az alkalmat, ha egy feszes formás tinicsaj határozottan és lelkesen felkínálja magát.

aug. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
(jó, azért különböztessük meg a 14 évest a 18 évestől, mert nagyon nem ugyanaz)
aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!