Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival az interneten több mint három éve pont egy olyan időszakomban amikor lelkileg nagyon a padlón voltam. A megismerkedésünk előtt halt meg egy családtagom akiről én gondoskodtam és akkor úgy éreztem nincs mellettem senki. Eleinte nagyon kedves volt és kereste a társaságom mindenről beszélgettünk igaz olykor a szexről is de nem ez volt a fő téma. Nagyon megkedveltem de egyszer csak elkezdett nem visszaírni és ebből lett egy vitánk. Hosszú ideig nem szóltunk egymáshoz majd újra megtalált és én buta módon újra beszélni kezdtem vele de megint napokig nem írt és én úgy döntöttem ebből elég és letíltottam mindenhonnan. Közben tudom neki volt kapcsolata de nekem nem azóta sem pedig próbálkoztam ismerkedni. Buta dolog mert nem találkoztunk soha de én érzek iránta valamit és nem tudom elfelejteni. Tudom most ez miatt hülyének gondolnak sokan de én azt hiszem megszerettem. Azt is tudom ha beszélnék vele újra az csak nekem lenne rossz ezért nem teszem. Valaha elfogom felejteni? Gondolkodtam azon elmegyek egy pszichológushoz hátha segítene valamit. Talán az bánt, hogy csak beszéltünk mindenről amire vágytam de nem történt semmi. Ti hogyan felejtettétek el azt akit igazán kedveltetek?

aug. 8. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy én vagyok a rossz. Ki más? A trauma nem kifogás! Más sokkal több, súlyosabb traumákkal szembesül mint ő tette és mégis feláll. Annyi az egész, hogy a kérdező olyan gyenge mint a nyárfalevél. Nem akar és nem is fog tudni soha kikerülni mert labilis! Nekem ne mondj senki, hogy nyomorult 3 év kell ahhoz, hogy az ember észhez térjen! Már réges rég túl lehetne a traumán és a pasin is. Ő még azon gondolkodik tudat alatt hogyan fogja meg magának! A pszichológus csak felöltött, de nem fog hozzá elmenni, vagy hiába megy összeülésekre nem fog rajta tudni segíteni mert a kérdező imád szenvedni, imádja ha jól megrugdossák! Olyan ostoba, hogy ismerkedett miután rájött, hogy hiába ad esélyt a pasinak ahelyett, hogy legalább akkor segítséget kért volna pszichológus által. Lehet nem volt rá pénze természetesen, de ne már, hogy a traumát majd más ember kigyógyít. Ilyesmi nem létezik és hülye lenne a másik pátyolgatni a depresszióst. Csak lehúzná maga mellé a mélybe! A kérdezőt egyáltalán nem abból a fából faragták, hogy majd túllép az élet adta nehézségeken. Biztos vagyok benne. De nyugodtan dobja ki pénzét az ablakon. Csak ő saját magán tudna segíteni.
aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

#11

1. Azt írta 3 éve ismerte meg, nem azt hogy 3 éve nem tudja elfelejteni és azt sem írta hogy 3 éve beszélt vele utóljára... Értelmezd is amit olvasol.


2. Gondoltál már rá, hogy azért gyenge valaki mentálisan, mert ilyen kedves emberekkel van körülvéve mint te?


3. Traumát bármi okozhatja és felesleges mások traumáival összehasonlítgatni, hogy melyikőjüké súllyosabb. Ami neked nagyon fáj más meg röhög rajta.. Neki is akkor beléd kéne rúgjon ha szarul vagy?


4. A kérdező ostoba.. A kérdező gyenge.. A kérdező imád szenvedni. Te nagyon profi pszichológus lehetsz, hogy távolról 4-5 mondatból már meg is van a diagnózisod. Az a baj szűk látóköröd és 0 tapasztalatod van, és csak a saját kis élethelyzetetből indulsz ki, elvonatkoztatni nem tudsz, azt hiszed mindent tudsz, közben meg semmit nem tudsz arról milyen a kis világodon kívül élőknek.

aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat és tanácsokat.

Kérlek titeket az önjelölt pszichológust aki történeteket kreál a fejében hagyjátok már figyelmen kívűl valószínű a csak a feltett kérdésemről amelyben tanácsot kértem akarta elterelni a figyelmet és elérni, hogy vele foglalkozzanak.

aug. 8. 15:32
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem akartam elérni, hogy velem foglalkozzanak, te akartad elérni, hogy pátyolgassanak téged! Nem tehetek róla, hogy rám figyeltek!


#12 igazad van, nem tudom felfogni, hogy mi haszna van lovagolni a csávón évek óta. Hiába írod, hogy nem csinálja mert csinálja.


"Buta dolog mert nem találkoztunk soha de én érzek iránta valamit és nem tudom elfelejteni. Tudom most ez miatt hülyének gondolnak sokan de én azt hiszem megszerettem."


Ő maga írta! Nagyon jól tudja, hogy ostoba mert még mindig nem heverte ki!


3 év után jut eszébe a pszichológiai tanácsadás! Abnormális viselkedés! Ehhez nem kell pszichológusnak lenni, minden ép ésszel megáldott ember megmondja neki, hogy beteges amit érez és már rég túl kellett volna rajta jutni!


Az egyáltalán nem érdekes, hogy milyen közegben van, hogy ugyanolyan érzéketlen, bunkók-e mint én mert ő elkerülheti őket úgy, hogy nem vesz róluk tudomást!


Ő volt az igazság szerint aki a trauma miatt ki akarta használni a pasit csak fordítva sült el a dolog és az bántja!


Még hagyta, hogy mégegyszer belé rúgjon miután összevesztek és legszívesebben még egyszer hagyná, hogy belé rúgjon mert még mindig "szereti" elmondása szerint.


Nyugodtan legyek ilyen-olyan-amolyan. Egyáltalán nem zavar.

Nem én picsogok 3!!! év után egy pasi után!

aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Senior Séf ***** válasza:
88%

"de én azt hiszem megszerettem"

Frászt. Azt az idealizált pasit szeretted meg, akit vágyálmaidban teremtettél belőle.

Lépj tovább és ÉLJ!

aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nagyon jó ötlet elmenni pszichológushoz.


Egyrészt szerelmi bánatra is jó a pszichológus, hiszen segíthet feldolgozni a kapcsolatot, az elvesztése miatt érzett gyászt, esetleg értően feldolgozni az ott történteket, ami az embert segíti az életben és a további kapcsolataiban. A pszichológus nem nagy lelki kiborulások alatt kell, hanem bármikor amikor fejlődni szeretnél valamilyen téren.


Másrészt ahogy előttem is felmerült ez a bekavaró gyászhelyzet és az azzal járó feldolgozási folyamat szintén fontos része a kapcsolatotoknak. Emiatt én azt mondom még inkább jó lenne beszélnek egy pszichológussal, hogy ne legyen ez egy hosszú elnyúló trauma az életedben.

aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Talán az bánt, hogy csak beszéltünk mindenről amire vágytam de nem történt semmi."

Amire vágytál, azt ő nem tudta és nem akarta megadni neked, hiszen nem is találkoztatok. Segített neked lelkileg abban az időben, de nem volt köztetek semmi személyes, élő kapcsolat, gondolom, részéről szerelemről sző sem volt irányodban.

Próbálj olyat keserni, akivel azonos az ismerkedési célotok, és ha van köztetek érdeklődés és szimpátia, találkozzatok elég hamar élőben.

aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, jót tenne neked pszichológus ha te akarsz jobban lenni, akarsz változtatni. Mivel 18 nap telt el a kérdés kiírása óta nem tudom, hogy akarsz-e pozitívabban élni egyáltalán. De reménykedem, hogy a válasz rá igen. Menj el hozzá és dolgozd fel a gyászt elsősorban mert az a kiinduló pont és csak aztán a férfit aki kétszer átvágott mert hagytad neki.

Kétszer se nem mondom, hogy azért ragaszkodsz hozzá mert ő még él és úgy hiszed mélyen legbelül, hogy így lehet nála esélyed. Így kompenzálod a gyászt ami ért.

aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Közben úgy alakult, hogy munka és tanulás miatt egy nagyobb városba költöztem oda ahol ő is él. Láttam de nem érdekel nem is reagálok arra, hogy ő most nemrég keresett.
aug. 28. 16:57
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, ennyit arról, hogy megszeretted.
aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!