Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival az interneten több mint három éve pont egy olyan időszakomban amikor lelkileg nagyon a padlón voltam. A megismerkedésünk előtt halt meg egy családtagom akiről én gondoskodtam és akkor úgy éreztem nincs mellettem senki. Eleinte nagyon kedves volt és kereste a társaságom mindenről beszélgettünk igaz olykor a szexről is de nem ez volt a fő téma. Nagyon megkedveltem de egyszer csak elkezdett nem visszaírni és ebből lett egy vitánk. Hosszú ideig nem szóltunk egymáshoz majd újra megtalált és én buta módon újra beszélni kezdtem vele de megint napokig nem írt és én úgy döntöttem ebből elég és letíltottam mindenhonnan. Közben tudom neki volt kapcsolata de nekem nem azóta sem pedig próbálkoztam ismerkedni. Buta dolog mert nem találkoztunk soha de én érzek iránta valamit és nem tudom elfelejteni. Tudom most ez miatt hülyének gondolnak sokan de én azt hiszem megszerettem. Azt is tudom ha beszélnék vele újra az csak nekem lenne rossz ezért nem teszem. Valaha elfogom felejteni? Gondolkodtam azon elmegyek egy pszichológushoz hátha segítene valamit. Talán az bánt, hogy csak beszéltünk mindenről amire vágytam de nem történt semmi. Ti hogyan felejtettétek el azt akit igazán kedveltetek?

aug. 8. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
A trauma miatt nem tudsz róla leszakadni. Ő vele "gyászoltad" volna meg az egészet, de nem helyesen tetted és valóban nincs meggyászolva a haláleset rendesen. Ő általa érezted magad kissé jobban és mivel eltűnt, nem lett belőle semmi, kudarc ért így nem tudsz elszakadni tőle. Tessék pszichológushoz menni, nagyon jó ötlet, gyászold meg a halálesetet rendesen, ne kompenzálj mással, hogy sikerüljön és akkor majd végre elengeded őt!
aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Segíthet a pszichológus is, de gyanítom a jelenlegi körülményeid sem a legjobbak, kapcsolati téren. El fogod felejteni, ne aggódj csak jelenleg gondolom újra és újra pörög a fejedben a klasszikus mi lett volna ha és társai. Mivel semmi más nem köti le a figyelmed. Ezen nagy valószínűséggel akkor fogsz túllépni, ha újra felkelti valaki az érdeklődésed, akiről ismét úgy érzed megért. Akkor majd pillanatok alatt amulté lesz. Vagy ha elfoglalod magad, keress egy hobbit, amit élvezel. Ez amúgy sem árt mert ha túlságosan "ráfüggsz" valakire az szintén ugyanoda fog vezetni, hogy eltűnik, mert rádun. Ahogyan a mondás is mondja. A kevesebb néha több.
aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Párkapcsolata volt és VELED SZINTÉN HŰTLEN VOLT HOZZÁ mert NEKED IS eljátszotta a lovagot, de igazából TE UGYANÚGY CSAKIS ÉLVEZKEDÉSRE voltál jó mint a többi. Tényleg hűtlen köcsögre v*szket még évek múlva is? Nem vagy normális! Igen, pszichológushoz menj és többször ne tedd magad olyan férfiakkal akik foglaltak. Szívesen.
aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem volt foglalt amíg nem beszéltünk neki közben volt egy kapcsolata. Nekem azóta sem volt senkim de írtam én is ismerkedtem.
aug. 8. 13:11
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
#5 Te jobban érzed magad attol hogy idejössz, leostobázod a kérdezőt, úgy hogy nyilván gőzöd sincs róla hogy tényleg volt-e kapcsolata a férfinek? Így is rosszul érzi magát te meg még belerúgsz? Tanácsot kért nem kiosztást.
aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Jól van akkor nem volt párja. Attól még akkor se kell neki a kérdező és nem is kellett neki másra mint szórakozás! És ilyen miatt 3 éve nyivákol? Ostoba! Már rég pszichológushoz kellett volna fordulnia. Nem is találkoztak, nem is ismerte soha valójában. Nem normális dolog, hogy még mindig oda van érte!


Igen belé rúgok, hogy végre álljon fel és takarodjon szakemberhez!

aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6.

Köszönöm de ráhagyom valószínű tényleg ettől érzi jól magát, hogy a másikat bántja.

Azért normális emberektől normális tanácsokat is kaptam/kapok az ilyet pedig figyelmen kívűl hagyom.

aug. 8. 13:39
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

#7


Igen aki mentálisan rossz passzban van, majd attol fog elmenni szakemberhez, hogy te is ráteszel egy lapáttal, és belerúgsz még kettőt hármat. Látszik nagyon értesz az emberekhez. Gratulálok.


Honnan tudod hogy csak szórakozásra kellett? Ezer más oka lehetett, hogy mi ment félre és mért tünt el. Szeretem a kis pattogó emberkéket akik megálmodják a sztorik hátterét, és mindentudó megmondó emberként előadják. Mert te ott voltál igaz?


De mindegy is hogy volt. Ha átverték akármi is történt, semmi nem jogosít fel téged arra, hogy lenézően, hülyének nézve beszélj az emberrel. Főleg úgy, hogy teljesen normálisan csak tanácsot kért. Te is takarodj akkor szakemberhez, hogy megtanítson normális hangnemben beszélgetni az emberekkel és egy kis empátiát is beléd neveljen!

aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen "nőt" nem tudok sajnálni. Már rég túl lehetne rajta ha akart volna. Szenvedjen. Szenvedni akar, szereti ha bele rúgnak. Nemhiába állt le vele beszélgetni miután a férfi nem válaszolt neki. Rendesen élvezi! Ha nem úgy lenne egyáltalán meg sem fordulna a fejében 3 nyomorult év után.
aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
#10 Fogalmad sincs róla milyen egy traumát átélni és milyen következményei vannak. Ha nem tapasztaltál még ilyet (szerencsére és ne is legyen a jövőben) Akkor meg minek okoskodsz. A traumát pont azért nevezik traumának mert olyan mentális állapotba kerülsz tőle, hogy bizonyos helyzetekben nem tudsz úgy viselkedni, érezni, gondolkodni mint egy mentálisan egészséges ember. A kérdező ezt kezdte felismerni hogy valami nem oké, ezért tanácsot kért. Tehát már jó úton van. Erre jössz te és ettől is elveszed a kedvéd mert hibáztatot leostobázod a semmiért...
aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!