Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas nők, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, ismerkedéskor hogyan értékelitek, ha a férfi elvált és/vagy már van gyereke?

Figyelt kérdés

aug. 5. 18:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

30-as szerencséd van, rám a gyerektelen pasim sem szán 0 időt kb. Szóval erősen fontolgatom, hogy le kéne cserélni. Nem tehet róla, most az "en vagyok a fontos magamnak " korszakot eli és egy húzós hét után csak lustálkodni akarna velem is. Nem ez a típus vagyok, nekem ez oltàri eseménytelen és unalmas, hosszútávon nem bírnám. Plusz ő simán kibírja 5-6 napig szex nelkül, mert munka után hullafáradt, és csak 29 éves. Heti 2 szex, max. 20-30 percben nekem ilyen fiatalon nagyon kevés... :P


Szóval önmagában az, hogy van gyerek vagy nincs, nem igazán határozza meg a kapcsolat milyenségét.

aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

#31 "Szóval önmagában az, hogy van gyerek vagy nincs, nem igazán határozza meg a kapcsolat milyenségét."


Ez így van.Viszont gyerekessel mindez borítékolható, hogy így lesz, és ha panaszkodsz, az a válasz, hogy: "de tudtad, hogy nekem gyerekem van, ezt el kell viselni".


A te helyzeted tök más.Az a te döntésed, hogy együtt vagy egy olyan férfivel, akinek még oka sincsen rá, hogy ne töltsön veled időt.

aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

32-es, ebben igazad van, valóban az én döntésem.


A "de tudod/de tudtad" érvelést szoktam hallani a pasimtól, aki arra hivatkozik, hogy neki muszáj este játszania a haverokkal, semhogy velem legyen. Egy "gyerekes" ferfi sok szempontból rosszabb mint egy "gyermeket nevelő", legalábbis ezen példát látván, lassan 30 évesen el kéne gondolkodnom azon, hogy még akár bele is férhet, hogy van gyereke a pasinak...


Előbbi esetben ugyanis nyilván nem ezt a viselkedést vártam és ez nem kis csalódás számomra. Azért nem szakítottam még, mert egyelőre nincs hová elköltöznöm, de rajta vagyok az ügyön. ;)


Az meg persze hogy egyértelmű, hogy gyermekre nem vágyó nőként nem is szeretted volna megpróbálni a már gyerekes férfival az életet.


(Én csak elmeséltem azt a példat, amikor a férfi a gyerek és ez szerintem rosszabb. :( )

aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
#33 Találnál te ott normálisabb gyerektelen pasit is, hidd el.De ha neked ez belefér, akkor akár tényleg megpróbálhatod egy gyerekessel is.Abban igazad van, hogy a gyerekesnek legalább jó oka van az időhiányra.
aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekes pasinál nem csak a gyerek a probléma, hanem az anyja is. Aki gyerekessel kezd, számolnia kell vele, hogy a gyereken kívül az anyja is valamilyen formában az életük része lesz. Nálunk a gyerek már felnőtt, családja van, de a volt feleség még mindig meghatározó tényező. Többek között ez volt az oka, hogy a nagyon komolynak induló kapcsolatomból barátság extrákkal lett. Nem akarok olyan házasságot, ahol egy harmadik fél is jelen van. Ezért óva intem fiatalabb nőtársaimat a családos férfiaktól.
aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az en volt pàrom egy 46 èves gyerektelen pasival àllt össze. Az nem red flag? Hogy vkinek 46 evesen nem volt senkije,se gyereke se felesège? Csak egy elvalt apa a red flag? Nekem ugyan senki nőnek nem kell nevelnie a gyerekeimet, be sem mutatom őket, plane költeni ràjuk nem kell.El kell beszelgetni a volt felesèggel 6 os? Hogy mit hazudozik össze az a fontos? Nekem peldàul sokkal szimpatikusabb egy nő akinek van gyereke es nem akar többet. Talàn jobban megbecsüli ha lesz egy komoly pàrja.
aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Akkor lesz vège ennek a ferfigyuloletnek ha valoban megvalosul a valtott gondoskodas, es nem lesznek a ferfiak periferian egy valas utan. Akkor nem lesz a noknek ilyen fontos a valas. Nyomos ok kell a nonek a valashoz? Tenyleg? Amikor a birosag oket emeli a mennyekbe az apàt meg eltapossàk. Majd ha egyenloseg lesz akkor meglatjuk ki fog mit kezdemenyezni.
aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
73%
36: nekem nem red flag, mert nem egyértelmű, hogy vki csak akkor lehet boldog, vagy normális, ha van gyereke meg egyszer ráhúzott vkinek az ujjára gyűrűt. És mivel én nem akarok gyereket és nem is találom meg velük a hangot, jobb is, ha a gyerekes férfiakat meghagyom azoknak a nőknek, akik meg igen. A volt feleség meg igenis okozhat problémákat, ha fúrogat, akkor is, ha hazudik... én nem úgy működöm, hogy simán képes vagyok ignorálni azt, amikor vki napi szinten piszkál meg kavarja a kakit.
aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!