Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas nők, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, ismerkedéskor hogyan értékelitek, ha a férfi elvált és/vagy már van gyereke?

Figyelt kérdés

aug. 5. 18:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

#10 Az elfogadás, meg a te neveled a gyerekét helyette az nem azonos jelentéssel bír.De úgy csináld, hogy te nem nevelheted, mert az anyja nem vagy, csak nyald ki a gyerek seggét és esetleg költs rá pénzt.

Senki nem démonizálta őket, csak ez az igazság.Akinek ez kell, annak egészségére.

aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%
#9 Nem a válással van a probléma, hanem a gyerekeivel.Fel nem fogom miért akarná valaki más gyerekét nevelni úgy, hogy sajátot sosem akart.Ez még hálàtlanabb feladat, mert itt csak kötelességed lesz, semmi egyéb.Még a pofádba vágja majd ő is, a gyerek is meg az ex is, hogy kuss a neved, mert te nem vagy az anyja.Te csak szolgáld, az a dolgod.Nem úgy megy ez a valóságban, mint ahogy elképzeled.
aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

Látom te szert tettél valami jövőbe látó képességre, azért van közel 5 pipád ezen az oldalon. "én fogom nevelni a gyerekeit" :D igen, biztosan, abban a 2 heti láthatásban, vagy heti 1 nap biztosan tudom majd "nevelni" őket. Olyan prolikkal, akiket te próbálsz itt megtestesíteni, meg szóba sem állnék...hogy kuss a nevem és társai. De biztosan levezeted majd nekem, hogy minden elvált férfi ilyen és nincs köztük normális :)

Nem tudom akkor ezek szerint 2 véglet van, csak én eddig nem tudtam róla. Vagy a sírig köttetett első házasságok, vagy ha elváltál akkor onnantól kész vége az életednek, soha nem lesz új kapcsolatod pláne, ha gyereked van ( márpedig a jelentős többségnek van) és mindenki egyedül tölti a hátralévő éveit.

aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj ha elvált, meg nem baj, ha van gyereke.

Ez nem mérvadó nálam, nem szempont.

aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Elvált lehet, de kölykös nem kéne soha.
aug. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Elvált még belefér, gyerekesek kizárva. Nem nevelem más kölkét.
aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Kössz, de nem. Szó se lehet gyerekről. Aztán egy idő után majd el kell vinni a közös nyaralásokra, én meg kerülgessem... Nem! Inkább a magány.
aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

#13 Inkább az a férfi a proli, aki heti 2x néz rá a gyerekére.Akkor is a nyakadba fogja varrni.

Ilyen az átlag férfi.

Az a baj, hogy álomvilágban élsz.

Azt hazudod, hogy téged nem zavar a gyerek, aztán kiderül, hogy mégis.Amivel nincs is semmi gond.De ez akkor is így megy a valóságban, ha együtt élsz a faszival.Vagy leszar és dugáson kívül semmi, vagy veled nevelteti a gyereket.Nincs semmi átmenet közte.Ja, de.Ha teljesen elhanyagolja a gyerekét és megszakítja vele a kapcsolatot.Ilyen emberrel mondjuk nem tudom ki akarna leállni.

aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A válaszokból is látszik, a nők is úgy állnak a gyerekes férfiakhoz, mint a férfiak a gyerekes nőkhöz. "Más kölyke nem kell!" Gyerekeshez gyerekes való! Ha meg még azok se fogadják el egymást, megette a fene az egész ismerkedést!
aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért nem kellene boldog, boldogtalannal gyereket vállalni. 🙄
aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!