Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas nők, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, ismerkedéskor hogyan értékelitek, ha a férfi elvált és/vagy már van gyereke?

Figyelt kérdés

aug. 5. 18:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%
A gyermektelennek azért nincs gyereke, mert vagy nem is akar, ez esetben miért tolerálná másét és alkalmazkodna/lemondana dolgokról. Aki szeretne, az pedig valószínű sajátot akar és nem kíván más zűrös/bonyolult családi életébe belefolyni. Tehát suba subához, guba gubához! Ritka történet, hogy egy gyerekes és egy gyermektelen mégha össze is jönnek, tartós kapcsolatuk lesz.
aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekeshez gyerekes való! Ha meg még azok se fogadják el egymást, megette a fene az egész ismerkedést!"

Megette a fene vagy sem, de én nem nagyon ajánlanám még egyedülálló anyáknak sem ezeket a férfiakat. Valószínűleg pont ilyentől vagy más formában, de hasonló mértékben problémás esettől "szabadultak meg" ők is. Akkor meg cseberből vederbe? Nincs elég bajuk, vegyenek a nyakukba még egyet pluszban?

aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
Gondoljatok csak bele! Ha egy nő inkább az egyedülálló anyaságot választja, az szinte sosem véletlen. Vagy elege lett az apából valamiért, szóval nem lehet vele együttélni, vagy az apuka lépett le egy új nővel, akinek a pasi mégse kell. Kicsi hányaduk csak, aki normális, és képes kultúrált módon válni.
aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Kösz, 23-as, már nagyon úgy tűnt itt (főleg más kérdések alatt), hogy én vagyok az ufo, amiért ugyanezt gondolom. Pedig ez a valóság. Lehet visítani a kettős mérce miatt, de igenis nagyon más kategória egy egyedülálló anya és egy egyedülálló apa. Eleve más okokból kifolyólag váltak azzá, és az utóbbit eléggé minősíti ez az ok... Az érzékenyebbek kedvéért: ÁLTALÁBAN. Van kivétel. (Kb. 5% vagy annyi sem...)
aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%
Nyomós indok kell ahhoz, hogy egy nő meglépje a válást gyerekkel. Érdekes sztorikat olvashatnánk, ha feltennénk a kérdést: Mért vagy egyedülálló anya? De fordított esetben is lehet megdöbbennénk: Mért vagy egyedülálló apa?
aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nagybátyám 2. Felesége 37 volt, amikor összejöttek. 2 évvel később lett egy gyerekük, a nagybátyámnak volt már 3 és 47 volt az utolsó gyerek születésekor. Semmi sem lehetetlen.
aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
20%

Figyelj 18, meg gondolom te vagy az összes aki nekem támadt. Mi az hogy azt hazudom, hogy nem zavarna a gyerek, aztán kiderül, hogy mégis. Na ezt mégis miből sikerült kiolvasnod. "suba subához, guba gubához! Ritka történet, hogy egy gyerekes és egy gyermektelen mégha össze is jönnek, tartós kapcsolatuk lesz."

Te honnan tudod, hogy egy gyermektelen hogyan gondolkodik erről a témáról? Nem egy homogén csoport, van olyan, akinek teljesen belefér a másik gyereke. Sajátot nem akar, mert nem akarja a testét leamortizálni a terhességgel, szüléssel, szoptatással, plusz egy életen át elköteleződni elsődleges gondozóként. Ehhez képest remélem érzed a különbséget, hogy mennyivel másabb időnként más szülőnek a gyerekével időt tölteni. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

De kezdem már érteni, mégis mi neked a bajod. 2 lehetőséget tudok elképzelni. 1. te vagy a feleség egy rossz házasságban az urad már évek óta csal, talán le is lépne már szívesen, csak hát a gyerekekre való tekintettel nem teszi, de már érzed, hogy rezeg a léc. Véletlenül sem szeretnél neki jobb életet, azzal nyugtatod magad, és más családos férfiakba is azt sulykolod, nehogy megpróbáljanak elválni, mert nincs nő aki összeállna velük...maximum egy szintén gyerekes, akkor meg nevelheti a másét, és az ugye ezerszer rosszabb...inkább maradjon csak, nehogy meglássa a kínálkozó lehetőséget.

A 2. opció, hogy egy egyedülálló anya vagy és pontosan tisztában vagy azzal, hogy egy gyermektelen nő előnyben van hozzád képes, és rontja az esélyeidet, főleg úgy hogy simán összejönne egy elvált gyerekes férfival.

Akármelyikről is van szó, szerintem jobb ha ebbe belenyugszol meg elfogadod azt a tényt, hogy én mint gyermektelen nő minden további nélkül belemennék egy kapcsolatba egy elvált gyerekes férfival, sőt mint ahogy kifejtettem, nálam ez a kategória előnyt élvez bizonyos okok miatt. Egyáltalán nem zavarnának a gyerekei, közös nyaralásokat is simán bevállalnék velük. Ez van, ez neked nem tetszik, nem szeretnéd, de attól még így van, jobb ha elfogadod. Mellesleg nemhogy örülnél neki, hogy vannak még olyan emberek, hogy az exférj új párjaként arra törekszik, hogy normális viszonyt alakítson ki a gyerekivel és jóba legyen velük. Biztos fäsza lenne a gyereknek egy válás megterhelése után még az is, hogy az új párj utálja őket, meg állandó konfliktus van. Dehát ugyan mit számít ez neked, mikor látszik, hogy imádod a balhét, kevered a szärt, egy igazi megkeseredett házisárkány vagy, nem csoda, hogy nincs férfi, aki hosszútávon kibírná melletted.

aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Kedves 27-es, te ritka kivétel vagy, aki gyermektelen létére így áll a témához. Egyébként ne vedd a szívedre a bántó hozzászólásokat, én már rájöttem, szinte minden kérdés alatt van, akik támadják azt, aki nincs egy véleményen azokkal, akik negatív tapasztalataik alapján nyilvánítanak véleményt. Egy a lényeg, a gyermekes nők és férfiak is nehezebben tudnak ismerkedni, sokan írták itt is több kérdés alatt, "nem akarok más kölykére költeni meg nevelni sem". Szomorú, de ez van. Azt is megfigyeltem, tiszta pszichológia, nem mindegy, hogyan teszed fel a kérdést. Pl. ha úgy szól, Nincs esélyem gyerekkel párt találni? Ez esetben általában azok válaszolnak, akik nem akarnak gyerekessel összejönni, netán csak szexkapcsolatra. Ha viszont így szól, Van esélyem gyerekkel párt találni? Ekkor többnyire azok válaszolnak, akik ilyet keresnek, vagy már sikerült is nekik. Nem érdekes?
aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

#19 Nem, nem.

Az a különbség, hogy a nőtől el van várva, hogy más gyerekével ugyanazt csinálja, mintha az édesanyja lenne, miközben nem az.Az édesapja eközben meg csak vakargatja a tökeit legtöbb esetben.

Egy átlag férfi még a saját gyerekeiért sem teszi azt meg egy házasságon belül, mint ami egy barátnőtől elvárás egy egyedülálló apa részéről.

Épp ezért ilyen helyzetek nem is léteznek, ha egy férfi egyedülálló anyával van.A nőnek eszébe sem jut ilyen, hogy majd a pasija fog főzni, mosni, takarítani az ő gyerekére, tanulni vele, stb.

aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Én idén 34 évesen voltam aktívan társkereső (azóta már van kapcsolatom), és egyelőre kizártam a gyerekeseket, mert 1) én nem akarok gyereket, nem találom velük a hangot, nem tudok velük jól meglenni, nem akarok sem pótanyu lenni, sem "nem kell az anyjának lenned, de azért játssz vele, foglalkozz vele, beszélgess vele" stb társalkodónő sem, 2) hát amit látok, hogy milyen egyes "új nőknek" a sorsa, úgy voltam vele, hogyha van lehetőségem, akkor inkább gyerektelent keresek. Mert nem akarok másodhegedűs lenni, szabadidőpartner meg ágymelegítő amikor épp az úriember ráér, mert ha a gyerek vagy az ex böffent egyet, ugrik...

Egyelőre úgy tűnik, jól döntöttem.

aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!