Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek szimpatikus egy 198cm...

Kinek szimpatikus egy 198cm magas, átlagától eltérő, kicsit ridegnek tűnő férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok


31 éves vagyok, 198 cm magas és 104 kg, elég fiatalosnak tűnök..


Sok lánynak tetszek, de a személyiségem nem a megszokott így tudom, hogy nem illek akárkihez.. bővebben rólam:


Introvertált beállítottságú vagyok, elég ridegnek és komolynak tűnök néha, de ez csak addig tart, amíg meg nem ismer valaki közelebbről.


Nagyon megértő és empatikus vagyok, de ettől függetlenül nem foglalkozom akárkivel.. az életemből évek óta kizártam a szeretetet, de mostmár tudom, hogy nekem is szükségem van valakire.


Jelenleg egy kertes házat bérlek egy faluban és pár hónapig nem dolgozom, mivel Hollandiában dolgoztam és van félretett pénzem.. a szabadidőmben túrázok, edzek néha és egyéb módon fejlesztem önmagam.


Szeretnék egy olyan lánnyal megismerkedni, aki úgyszint szeretetre vágyik.. arra gondoltam, hogy találkozhatnánk, aztán akár ide is költözhetne hozzám az, akivel kölcsönös a szimpátia, majd együtt, az egymás iránt érzett szeretetből erőt merítve közösen kitaláljuk, hogy hogyan tovább.

Dolgozzunk itt Magyarországon valamit vagy elmenjünk külföldre?


Nagyon szeretek törődni a társammal, mindenáron megvédem és igyekszem a boldogságát fenntartani.



júl. 15. 16:05
 1/10 anonim válasza:
Es szerinted itt lesznek komoly vevok?
júl. 15. 17:11
 2/10 anonim válasza:
Nem értem miért kell folyton belekötni szinte minden kérdezőbe...Legalább írt magáról bővebben, nem csak annyit, mint a legtöbben ("Van kedvetek beszélni? 30F" és hasonlók), megpróbálta, akinek meg nem szimpatikus, elég lenne tovább görgetni...
júl. 15. 17:22
 3/10 anonim válasza:
Nem a kerdezobe kotottem bele. Feltettem egy nagyon egyszeru kerdest. Dehat.. most ezt magyarazni kell?...
júl. 15. 17:24
 4/10 anonim válasza:
Nekem elsőre úgy jött le, hogy minek írta ki ide egyáltalán. A meleg miatt persze már bármit félreérthetek. :D Esély az amúgy van rá, bár az én eddigi tapasztalataim alapján (nőként) is elég csekély, mégis több, mint a semmi.
júl. 15. 17:42
 5/10 anonim válasza:
Ridegnek és komolynak vagy szimplán kattosnak?
júl. 15. 17:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, megvan az esélye annak, hogy valakinek felkelti az érdeklődését az amit ki írtam. :)
júl. 15. 17:53
 7/10 anonim válasza:
#4 te vagy a 2. hozzaszolo? Lehet hogy van ra vagy lenne ra esely,de mivel ez a gyakori kerdesek, es mivel alapjaraton HA megismerkedne itt valakivel, akkor sem biztos hogy az a valosagban is mukodne, tehat realisan alljon a kerdezo a dologhoz.. mert ez mind szep es jo amit leirt de nem nekem kell eldonteni tehat maximum sok sikert neki aztan. 🤷🏽 Neked meg kitartast a meleghez, nyugi nekem is izzad ott ahol nem kene.
júl. 15. 17:58
 8/10 anonim válasza:

Azért ennek a kiírásnak elég fura érzete van, azután, hogy amúgy később kiírtad, hogy nem igaz...


Megértem, hogy nehéz társat találni, de képzeld, mindenkinek az, aki valódi társat szeretne és nem csak megállapodni az első szembe jövővel.

Pénztől, mindentől függetlenül, főleg manapság, mert annyi minden van, aminek a két félnél stimmelnie kellene, hogy szinte lehetetlen megtalálni azt, akinél a kirakósunk darabja van.


De egyet mondhatok. Akármilyen gazdag vagy, akármilyen rendes, ha kiderül, hogy bármiről hazudtál, azonnal elveszted a szimpátiát... Soha, de soha ne úgy indíts, hogy össze-vissza kamuzol, mert úgy nem fogsz őszinte társat találni...


35N

júl. 22. 08:56
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as


Nem írtam ki semmi olyasmit, hogy ez nem igaz meg az nem igaz, nem tudom honnan szedsz ilyet :D

Számomra is nagyon fontos az őszinteség és a bizalom, anélkül nem igazán működik egy egészséges párkapcsolat sem.

júl. 22. 14:28
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az összhatás a lényeg. Ott van Superman vagy Logan. Introvertáltak de nagyon helyesek xd ez mondjuk nem a legjobb példa :p
júl. 30. 06:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!