Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas nők, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, ismerkedéskor hogyan értékelitek, ha a férfi elvált és/vagy már van gyereke?

Figyelt kérdés

aug. 5. 18:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, nekem is van, pont ilyen férfi volna ideális kapcsolatra.
aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
6%
Red flag nekik, a 16 éves, 185-190 centi magas 60-65 kilós függeteln tinifiúk most az eseteik.
aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekkel max szexkapcsolat lehet. Bár arra is vannak jobb partnerek...
aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Kösz nem kell se saját, másnak meg a gyereke még kevésbé.
aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, úgy, hogy én nem szeretnék saját gyereket. Őszintén...Annyi házas pali van megkötve és inkább tengődik egy rossz házasságban, hogyha végre akad egy normális aki már elvált és csak ennyi "hátránya" van, az nekem öröm.

Másrészt, nekem azért is jó választás, mert már valószínű nem szeretne több gyereket, ezért nem kell attól tartanom, hogy ő még mindenképp ki akarja pipálni az utódot, ezért egyszercsak lelép, hogy ő neki mégis inkább olyan nő kell, aki szülni akar.

aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
69%

A magyar valóság és férfifelhozatal ismeretében nekem gyanús...

Ha tehetném, elbeszélgetnék a volt feleséggel/gyerek anyjával meg a közelebbi családtagokkal, akik ráláthattak a férfi viselkedésére és személyiségére. Továbbá a gyereket is szívesen kifaggatnám egy-két jól irányzott kérdéssel.

Engem már nem nagyon ingat meg semmi abban a meggyőződésemben, hogy ha "megszabadultak tőle", adott esetben vállalva inkább az egyedülálló anyaságot is a vele maradás helyett, annak nyomós oka lehetett. Ha pedig ő szabadult meg a házastársától és a családjától, az általában megint önmagáért beszél. Biztos van egy-egy kivétel és rendhagyó történet, de az ember lánya úgyis a nagy átlagba fog valószínűleg belefutni. Az meg olyan, hogy semmi jót nem mond egy elvált apukáról.

(Hogy fog vörösleni mindjárt ez a hsz-om is :D :\)

aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem ez a szempont, hanem hogy milyen gondolatai vannak, azokban egyezünk-e, miként áll a jövőhöz, mit tervez, mit szeretne egy nőtől.
aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, nálam már ez így off lenne.
aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

#5 Csak az a baj, hogy az ilyen férfiak elvárják, hogy neveld helyette a gyerekét, tisztelet a kivételnek.Más esetben csak ingyen dugásra kellesz neki heti x alkalommal, aztán mehetsz.Ez számodra megfelel?

A frissen elvált férfiak nem akarnak normális kapcsolatot, csak szexelgetni.Esetleg, ha neveled helyette a gyerekét és anyagilag is kisegíted, de ezt ugye már említettem.

aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

#9, igen határozottan még így is belemennék... Ha szerelmes vagyok a férfiba, akkor nálam szinte alap hogy a gyerekeit is elfogadom, hiszen ők a részei. Segítenék neki menedzselni ezt az egészet, ahogy tudom.

"A frissen elvált férfiak"... sok más férfi is csak szexelgetni akar, az ilyen célok hamar kiderülnek az ismerkedésnél, nyilván akkor nem kölcsönös az elképzelés és bele sem megyek. Szerintem nem kell őket démonizálni, olyan mint egy szakítás, csak papírja van róla. Ugyanúgy keresnek új párt maguknak, netán újraházasodnak...az emberek többsége ezt teszi. Az első házasságok általában nem tartanak ki élethosszig.

aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!