Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem lenne önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem lenne önbizalomhiányotok egy kifejezetten jóképű pasi mellett?

Figyelt kérdés
Ha olyan pasival járnátok aki nagyon jól néz ki, nem éreznétek azt hogy ti nem vagytok hozzá elég szépek, és akár szebb nőt is találhatna magának?

aug. 2. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs mert én is találnék helyette kb. bármilyen másuk felsőkategóriás pasit.
aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#9 Ez nem a te hibád, nehogy magad emészd emiatt! Csakis a pasi tehet róla!
aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, mitől lenne? Én is találhatnék jobb pasit, mint a párom, csak ez nem így működik. A normális emberek nem csak egy arcot meg testet látnak a másikban😃
aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, alapból is kizárólag felsőkategóriás pasikkal vagyok hajlandó csak szóba állni.

Ezidáig csak szexkapcsolataim voltak ilyen pasikkal, de idővel össze fog jönni egy komoly is, legalábbis remélem.

aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9 ez nem azt jelenti hogy te hajszoltad bele hanem hogy végig jók voltak a megérzéseid.
aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3%

Imádom a női hozzászólásokat itt. 😂😂😂

Azért engem választott mert én többet adok és hasonlók....

Csak ezek a nők a felszínt látják, vannak ott titkok, titkos viszonyok a háttérben, amit a nő, az egotol tulduzzadva nem vesz észre, vagy észre sem akar venni, mert nem akarja kockáztatni azt, hogy a jókiállású, magas, jóképű pasit elveszítsék.

Milliós összeget tennék arra, hogy az olyan nők akik ilyen pasit szednek össze és bőszen állítják, hogy hűséges meg minden lekvár....hogy ott a pasi úgy atbsz titeket, mint szrt a palánkon....de vágom, jobb bele sem gondolni ebbe, jobb a boldog tudatlanság......

aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

#16 Bírom amikor valaki itt vetíti ki a saját lelki szennyét. Én arra tudnék milliós összegekben fogadni hogy az időd nagy részében tipikus, magukat menőnek gondoló megmondóemberek agysorvasztó baromságaival torzítod a nézeteidet, miközben valós tapasztalod az életről jóval kevesebb van.


De szerintem még abban sem értenénk egyet, hogy mi számít egyáltalán jóképűnek... Mert a hozzád hasonló pasik odavannak a tipikus trógerekért, akik fel vannak szerelve drága szarokkal, és úgy teszik magukat mint a telepi kutyák (Andrew tate is társai - magyar is van ilyenekből sajnos. bőven.) de az ilyen csicskák messze nem az etalon.


De jah nézzél hülyének itt mindenkit, és jah mindenkit megcsalnak, és jah a férfiak képtelenek szeretni. Csak aztán ne te legyél az első aki beszól annak a nőnek, aki bszásorientált ösztönlényeknek hívja a férfiakat, mert ugyanazon a véleményen vagytok.

aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

#16

Minden szabadidőnket együtt töltjük. Telefonhoz van kódunk, sosem nyúlunk egymáséhoz. Nagyon gáz ez a féltékenykedésed. Inkább dolgozz magadon.

aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De, pont ezt éreztem az exem mellett. Tökéletes testű, olyan szépen kisportolt, amit vitrinben kéne mutogatni.😂 Magas (1.93), nagyon jóképű, kicsit göndör/hullámos szőkésbarna hajú, egyszóval álompasi. Folyton dicsért, és nagyon tetszettem neki ez fix, mégis önbizalomhiányom volt mellette, tökéletes akartam lenni én is. Belsőleg is nagyon az esetem volt, igazi férfi, aki a tenyéren hordozott, határozott, mégsem erőszakos, konkrétan 1 vitánk nem volt. Aztán végül mégiscsak én szakítottam vele, teljesen más indokból, de az már nem ide tartozik.
aug. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem. A barátom átlagon felül jóképű, ez tény. De minden nagyképűség nélkül mondom, hogy én is jó nő vagyok, és oda meg vissza van értem, az arcomért, a testemert, és a személyiségemért is.

Nehogy nem tesz rosszat az önbizalmamnak, de kimondottan építi azt. Nem is azért, mert egy ilyen jó pasi engem választott, hanem azért, mert úgy bánik velem, hogy attól valóban különlegesnek érzem magam

aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!