Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Motoros csajok, ti kifejezette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motoros csajok, ti kifejezetten motoros pasikat keresték?

Figyelt kérdés
jún. 10. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Mindegy csak sok pénze legyen és extra vastag farka.
jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Sőt örülnék ha a leendő párom nem is tudna motorozni. Nekem a motor a szabadság, a nyugalom, a kikapcsolódás. Ha ő is jönne velem az már nem lenne olyan jó
jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes módon amióta motorom van, csak motoros pasikat vonzok be, pedig nem motoros rendezvényeken ismerkedek, egyik munkahelyről lett, másik házibuliból stb. Nálam ez kimondottan vonzó és előny, nagyon szexinek találom, ha egy pasi motorozik. És azt is szeretem, ha visznek utasként :)
jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én úgy tudok kikapcsolódni, ha nem jön velem senki.
jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!