Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem lenne önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem lenne önbizalomhiányotok egy kifejezetten jóképű pasi mellett?

Figyelt kérdés
Ha olyan pasival járnátok aki nagyon jól néz ki, nem éreznétek azt hogy ti nem vagytok hozzá elég szépek, és akár szebb nőt is találhatna magának?

aug. 2. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne önbizalomhiányom mellette akkor össze se jönnék vele szóval tárgytalan a kérdés.
aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A párom nagyon jóképű, magas, jó kiállású. Találhatna szebbet, és? Az vajon ugyanúgy szeretné és foglalkozna vele? Rengeteg nője volt, mégis velem tart a kapcsolata eddig a legtovább.
aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Általában olyan pasik mellett van csak önbizalomhiányom akik azt rágják a számba hogy mennyi baj van velem milyen sz.r vagyok egy kisbbségi pr.stituált is több nálam vagy ugyse találnál senkit vagy fuj anyajegyed van? Akik szép lassan megmergeznek apránként és ilyeneket mantráznak én meg pont szerelmes vagyok. (Ha nem vagyok szerelmes ezek lepregnek rolam simán. Csak akkor vagyok sèrulékeny ha olyanoktol kapom akiknek a szivemet adtam. Eleinte az ember próbál megfelelni aztán szomoru feltékeny is akár, es megy össze.

A legjobb az ha ilyenekbol kiment egy valodi férfi aki imádja minden porcikám rajong. 2 perc alatt billenek helyre kb. És általában ilyenkor ébredek fel amikor másik pasi nyitja fel a szemem, hogy jézus minek ülök én a sz.rban amugy? tipli van. sz.pja le magát az ex akkor. )

aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem, pont ellenkezőleg. Egy jóképű férfi bármilyen nővel összejöhetne, márpedig ha engem választott, akkor annak oka van. Neki nem kell velem beérnie csak azért hogy ne maradjon egyedül, ergo biztos hogy azért van velem, mert tényleg szeret.


Plusz szerintem a ronda/átlagos férfiak jobban hanyatt vannak esve a szebb nőktől, hiszen ők csak álmodhatnak róluk, míg a jóképű férfiaknak természetes, hogy összejönnének velük. Egy átlag férfinak nagyobb "megtisztelés", ego tuning és egzotikum ha egy jó nő hajlandó szexelni velük, míg a jóképű férfinak ez az alap. Szóval ilyen szempontból szerintem biztonságosabb a kapcsolat valakivel, aki jól néz ki.


(de persze ez csak általánosítás, messze nem igaz mindenkire, blabla)

aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Önbizalomhiányom sose volt emiatt, legfeljebb a kapcsolatunk elején egy kis értetlenség, hogy ő annyira vonzó, én meg "csak" átlagos. A vicc az, hogy ő pont ugyanígy érzett, csak fordítva.

Most egymás mellett vagyunk magabiztosabbak és szebbek. :D

25/N

aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Járhatok ilyennel, nekik szokott önbizalomhiányuk lenni mellettem.
aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Nem jönnék össze egy olyan pasival, aki minden nő álma. Az első vitánál megcsalna.
aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
De sajnos. Ráadásul nem is tetszik mindenkinek, csak nekem nagyon, és így azt érzem hozzá képest ez is ronda rajtam meg az is, közben meg csak az van hogy ő túlságosan bejön.
aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
De, sajnos önbizalomhiányom lett, amitől pedig kontrollmániás lettem. Minden üzenetét átnéztem, nem engedtem lány ismerőseivel találkozni, követtem a mobilján stb. Persze végül a sok bizalmatlansággal belehajszoltam egy félrelépésbe. De addigra már amúgyis rossz volt a kapcsolatunk.
aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Már most önbizalomhiányom van, mert egy nagyon helyes 35 éves férfi tetszik nekem. Így ha randira hívna is nemet mondanék, mert biztos vagyok benne, hogy az első adandó alkalommal lecserélne egy külsőleg hozzávaló cicababára.
aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!