Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyedülálló vagyok de mégis féltékenységi rohamom van?

Figyelt kérdés
Még a tavasszal próbáltam ismerkedni egy utcabeli lánnyal, mivel a kérdésben is leírtam egyedülálló vagyok, így nyilvánvaló, hogy kosarat kaptam. Mivel itt lakik a lány az utcában gyakran látom, viszont tavasz óta nem beszélünk. Most az a helyzet, mivel az apjának van egy műhelye ott néha dolgoznak emberek, akikkel az apja jóban van. Most is azt látom néhány fiatal férfi ott dolgozik. Engem meg közben megesz az ideg, hogy biztos kikezdenek azzal a lánnyal. És sajnos nem tehetek semmit... :(

júl. 26. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És még rajtad kívül a fél világ így érez ha komolyan tetszik neki valaki és mindig látja. Mehetsz pszichológushoz, lehet lesz javulás. Mondjuk sok mindenkire ráférne. Sokan mondjuk párkapcsolatban is ugyanígy éreznek, ha pasit látnak a nőjük közelében, vagy fordítva.
júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 ez csak szerinted van így. Egy lelkileg egészséges ember nem ilyen...
júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Megkérdezhetem, hogy te milyen diplomával rendelkezel, hogy ilyen diagnózist állítasz fel rólam?
júl. 26. 20:45
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Ne lihegjük túl. Szerintem az féltékeny, akinek rossz az önképe. Ez a probléma.


A másik, meg, hogy rá vagy kattanva a csajra.


Bízzunk benne mindkettő elmúlik. Ha teszel értük könnyebben.

júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 Lelkileg egészséges ember nem lát mindenkiben rosszat, és nem akar mindenkibe rosszat belemagyarázni (mert te ezt teszed amúgy). Minden negatívat felnagyítasz a kérdezőkben pl, és élvezkedsz rajta. Ez szerintem mentális zavar.
júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért mert neked valaki nagyon tetszik, és szeretnéd ha veled lenne, még bőven nem elég egy kapcsolathoz ugye tudod? Az megvan, hogy ehhez 2 ember kell? Olyan alapvető dologra nem vagy képes, hogy elfogadd a nemet és továbblépj!
júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ehhez miért szexuálpszichológus kell?
júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!


#15 Nem látok mindenkiben és mindenben rosszat, jöttek jó válaszok is. Te el vagy tévedve az erdőben.


#16 Igen két ember kell egy kapcsolat. Én meg azt írtam, hogy egyedülálló vagyok, tehát itt semmilyen kapcsolatról nincs szó. Úgy látszik meg kéne tanulnod mi az az értő olvasás, nem csak nézni ki a fejedből. Miért gondolod, hogy nem fogadom el? Igaz régebben többször beszélgettünk, barátok ugyan nem voltunk, de beszélő viszonyban álltunk. Miután kezdeményeztem és vissza utasított utána oda mentem, hozzá, de nem azért, hogy zaklassam, hanem kíváncsi voltam mi van vele és akar-e még mondani valamit. Mivel egyből elutasító volt így ott is hagytam első szóra, nem is zavartam tovább, ez is még tavasszal volt. Azóta néhányszor találkoztunk, köszöntünk egymásnak és mentünk is tovább. Azt hiszem nincs jogod azt mondani, hogy nem fogadom el a nemet és mint írtam azóta már randiztam más valakivel, tehát a tovább lépésen is dolgozok már.


#17 Lehet, hogy egy sima pszichológus is elég, ennyire nem értek hozzá, hogy mihez mi kell. Azt tudom, hogy van mindkettő, de bővebben nem értek hozzá, még soha nem voltam. Azért gondoltam a szexuálpszichológusra mert gondolom ő inkább foglalkozik ilyen szerelmi, párkapcsolati témákkal is.

júl. 27. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!