Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyedülálló vagyok de mégis féltékenységi rohamom van?

Figyelt kérdés
Még a tavasszal próbáltam ismerkedni egy utcabeli lánnyal, mivel a kérdésben is leírtam egyedülálló vagyok, így nyilvánvaló, hogy kosarat kaptam. Mivel itt lakik a lány az utcában gyakran látom, viszont tavasz óta nem beszélünk. Most az a helyzet, mivel az apjának van egy műhelye ott néha dolgoznak emberek, akikkel az apja jóban van. Most is azt látom néhány fiatal férfi ott dolgozik. Engem meg közben megesz az ideg, hogy biztos kikezdenek azzal a lánnyal. És sajnos nem tehetek semmit... :(

júl. 26. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
A lánynak nyilvánvalóan jól működött az intuíciója, amikor kosarat adott neked, kérdező. Egyébként meg hogy mit csináljál? Növessz agyat.
júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, én próbálok tovább lépni egyébként!
júl. 26. 16:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nemcsak apuci műhelyében van lehetősége a férfiaknak kikezdeni vele.
júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus?
júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nézegess más lányokat, beszélgess velük.
júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a fonok lányára rá se mernek nézni sem. Nemhogy rámenni.
júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már egyébként randiztam egy másik nővel azóta, de olyan szinten más világ vagyunk, hogy sajnos offonom kellett. Pedig én annak is örülnék, ha valaki csak elterené a figyelmem, mert ez így nem állapot.
júl. 26. 17:33
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Kezeltesd magad, mert ez már durván beteges.
júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel itt kérdést, hanem az emberek kategóriában. Itt mindig itt van az 1-es, 8-as elmebeteg, akik így nyilvánulnak meg.
júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Már egyre jobban gondolkozom rajta, hogy elmenjek egy szexuálpszichológushoz, mert ez már nem az első eset, hogy így reagálok. Könnyebb lenne a helyzetem, ha nem itt lennének az utcában és nem kéne minden nap elmennem a házuk előtt. Ha tudom, hogy ez lesz akkor szerintem bele sem kezdek. De elragadott a hév, ezzel nem tudok mit csinálni, nagyon tetszik nekem, vonzódok hozzá.
júl. 26. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!