Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedülállók vagytok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedülállók vagytok, ti sem szerettek romantikus regényt/filmet fogyasztani?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor sokszor arra tudok csak gondolni, hogy nekem sose lesz ilyen love storym:(

20/l



jún. 26. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem voltam romantikus, a tipik romantikus filmektől irtózom, ha van párom, ha nincs. A romantikus vigjátékok elmennek.
jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem. Pont azért, mert tudom, hogy ilyen nincs a valóságban. Ezért kapcsolat sem kell, nem maradok le semmiről.
jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam mindegy van e párom vagy nem.

Filmeket mondjuk soha nem nézek mert nem tudnak lekötni. De néztem filmeket. De pl.kapcsolatban időpocsekolásnak tartom nagyon.


Inkább youtube shortsokat ilyesmiket nézek leginkább.

Es ha nincs is parom ha van ia de szembejön valami hazssági video

Akkor el vagyok hűlve

[link]


Vagy meg vagyok hatódva meglepetés kézkéréseken stb.

jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem nézek ilyet, mert ez csak egy fölösleges álomvilágot képez.
jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párom, ha nincs, akkor is imádom a romantikus filmeket nézni. Már évek óta nincs párom, mégis, ha apás hétvégén cannak a gyerekeim, akkor minimum 1 romantikus filmet megnézek. Szeretem azt az álomvilágot, hátha egyszer bevonzom még az életembe. 42N
jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A filmről tudjuk, hogy a fele mese.


Én inkább a nyarqlásolat kerülöm el szívesen az életben főleg a romantikusabb helyszíneket. Az életben rosszabb látni

jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok mint #6-os

Mrrt tudom hogy nekem ilyen sose volt és nem is lesz

jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont akkor nézek ilyeneket, ha egyedül vagyok. Párkapcsolatban nem érzek rá késztetést.
jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretem az ilyen nyálas dolgokat amúgy se.

N

jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nézek, mert szeretem a valóban romantikus filmeket, amelyek a közhiedelemmel ellentétben nagyon nem nyálasak vagy giccsesek. Az igazi romantikus, szentimentális filmeket én szeretem párkapcsolattól függetlenül.
jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!