Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők, anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, anyukák belemennetek e támogatói kapcsolatba, akár úgy hogy nem kellene lefeküdnötök a támogatóval?

Figyelt kérdés

jún. 9. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha találkoznom se kell vele, csak a pénzt utalja, akkor simán 😉
jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. 42N
jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Annak meg mi értelme a pasi részéről?Meleg?Nekem is utalhat ha sok pénze van.
jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Feltételektől függ, de simán. Kérdés, mit kell adni cserébe, mert ha nem kell szexet, akkor valami más aberrációja biztos van, amiért pénzt ad, ingyen nem fog senki sem támogatni senkit se.
jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamit biztos elvárna az illető, ilyet nem hiszem, csinálna bárki is, hogy ellenszolgáltatás nélkül csakúgy pénzt ad. Ha nem lefeküdni kéne vele, akkor más módon kielégíteni, vagy fogalmam sincs. Dehogy a kérdésre is válaszoljak, nem. És meg is válaszolom, hogy mért, gondolom ez is érdekel. Mert számomra megalázó volna, nem akarok senki "adósa" lenni, támadásra okot nyújtó szituáció volna ez, zsarolhatóvá válhatnék ezáltal, egyébként pedig az életem magam kell megoldjam, minden nehézséggel együtt. Nincs sok pénzem, de okosan beosztom, ennyi. Drága elhunyt férjem azt mondta, "Sose számíts senkire, mindig csak magadra, amíg van kire számíthatsz, annak örülj, de légy kész arra, ez bármelyik pillanatban megváltozhat." Aznap mikor meghalt, rájöttem, igaza volt, az életem gyökeresen megváltozott.
jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bárcsak lenne ilyen.
jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Pénzem van, de ha nem lenne akkor is inkább csak udvaroltatnék, normálisan.

júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen írjon rám nyugodtan!
aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is szerettem volna! Semmi szex, csak ismerkedés barátilag, beszélgetés. A szex magam miatt nem menne, szóval az tényleg ki van zárva, pszichésen sokkol a gondolat hogy nem tudnám megadni azt, amit egy nő elvár az ágyban. Heti 200EFt-ot ajánlottam egy éve, de senki sem jelentkezett. :( Heti egy találkozóra, ami kb. 2 órás lett volna pl. egy 4*-os szállodába. Vagy akárhol, az megbeszélés kérdése lett volna. Nincs aberrációm, gyerekkorom óta szeretethiányban szenvedek, sosem kaptam valódi törődést, figyelmet. Szóval nekem ezért.
szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogy aztán azzal zsaroljon hogy lekv-z?
szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!