Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők, anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, anyukák belemennetek e támogatói kapcsolatba, akár úgy hogy nem kellene lefeküdnötök a támogatóval?

Figyelt kérdés

jún. 9. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-es!


Miért zsarolna?

szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. A zsarolást én sem értem. Eszembe sem jutott volna, hiszen én vagyok aki kér és ad.
szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Exem pl ilyen. Ki akar rugatni rossz hirem kelti es ugy akarja csinálni hogy jogosan lekv-zhasson, hogy 1.pénzzel akar visszacsábítani 50-60 ezreket küld plusz sminkek táska tárca kabát mikor mi mind márkás, es mjvel nem békulok azt is mondja hogy akkor csak lazára pénzert cserébe legyek akkor vele. Mindenképpen kellek neki. Ugyanis mjndenhol me akar mocskolni is hogy echte pr.stituált vagyok. Anyáméknak, a páromnak, munkahelyemen.


2. Ezen kivul rámküld pasikat mivel tudja hogy rosszul állok szintén ezzel ill ilyenekkel hogy hogy pénzzel tukmáljanak. Ergo ha vele nem, de reméli más pasikkal akkor belemegyek támogatói miegyéb kapcsolatokba.


Minden beszélgetésemet fel is vették azzal a másik pasival is.



Ha vki pénzért akar szexelni nagyon nem ajánlatos a nevét sem kiadnia. Semmit.

szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

*Ja plusz 1.

Pont egy anyának nem hianyzik az se hogy a gyerek sulijában csattanjon az a végén hogy az anyja pr.sti. pont nekik kell a legjobban vigyázni.

szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyilván hallottatok az onlyfansos anyukárol is. Agyon alázták a gyerekét suliban..
szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Komolyan! Te honnan kukáztál össze egy ilyen alja embert? Én meg heti 200-at fizettem volna 2 órányi beszélgetésért. Jézusom!
szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert a tobbi aki fizetni akar az joember?

Aki felvállalja magát es támogatoiban van az egy az egyben zsarolhato ha megvannak az adatai(szülők, munkahelye, face oldala, barátai esetleg párja, rokonai, simán teríthető minden.)

Igazábol ilyenkor a ffi kezében van a nő.

Persze legyunk jóhiszeműek hogy csak beszélgetni akar meg tök ártatlan meg minden.

szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja még a gyámügy is rákuldhető lenne ha ilyen kipattan..
szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok rossz helyen. Nekem csak egy szimpla nő kellett volna, nem egyedülálló anyuka. 40-50 között, de ha egy picivel több az sem lett volna gond. Szóval nálam ez a zsarolós rész homály, meg van a normális életem, meg emberileg is egyenes vagyok.
szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!