Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 feletti egyedülálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 feletti egyedülálló nő már letehet arról, hogy egyszer normális párkapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam ilyen előítélekről , hogy ha valaki 30 éves koráig nem találta meg a társát, akkor lehúzhatja magát a retyón-mert lelkisérült, öregszik stb stb


Pár éve vagyok egyedül, nem is nagyon erőltettem meg magam az ismerkedést illetően .


Sok mindent megteremtettem magamnak egyedül, miután lezártam egy rossz párkapcsolatot.


Most lelkikeg nyitott vagyok egy új kapcsolatra



De most már a korom miatt nem fogom kelleni senkinek?

Vagy ez csak egy megatív hiedelmem?


Hisz sok elvált gyerekes embernek is sikerül újrs társat találnia..



#ismerkedés #egyedülálló #Előítélet⁹
tegnapelőtt 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Gyerek nélkül még nagyon jó esélyeid vannak.
tegnapelőtt 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Lefőtt a kávé.
tegnapelőtt 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez most tényleg itt kell megkérdezni az incelektől, akik szerint már 25 évesen végrendeletet kellett volna írnod, most meg már papot hívnod?🤣

Maradj a normális offline életben. Te is leírtad, sok elvált, gyerekes nőnek is sikerült újra párt találnia. Ez a valóság.

tegnapelőtt 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Minden rendben lesz, ha nincsen gyerek nagyon jó eséllyel indulsz szerintem.
tegnapelőtt 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
Eszedbe se jusson letenni róla! ^^
tegnapelőtt 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lehetne? Nem is értem a kérdést
tegnapelőtt 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
a gyerektelenek ugyanúgy kapósak
tegnapelőtt 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a miértjét keresném. Nem érdekel az rendben van, de miért?
tegnapelőtt 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
30 felett ugyanúgy lehet férfiként és nőként is partnert találni, ha az ember ápolja, karban tartja magát minden szempontból. Nyilván azoknak nincsen esélye, akik szerint 30 felett megáll az élet és elhagyják magukat.
tegnapelőtt 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Ezt szerintem inkább alázásból szokták mondani, nem azért mert igaz. Nincs felső korhatár, bármilyen életkorban lehet ismerkedni.

De az is lehet, hogy akiket nézel, ők eleve csak a 20-as korosztályra buknak. És akkor lehet, hogy más típust kell nézned, mert egy olyan mellett sosem lennél nyugodt.


Miért gondolod, hogy nem kellenél? Magadról nincs jó véleményed?

Vagy honnan jött ez, hogy nem leszel elég?

tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!