Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 feletti egyedülálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 feletti egyedülálló nő már letehet arról, hogy egyszer normális párkapcsolata lesz?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam ilyen előítélekről , hogy ha valaki 30 éves koráig nem találta meg a társát, akkor lehúzhatja magát a retyón-mert lelkisérült, öregszik stb stb


Pár éve vagyok egyedül, nem is nagyon erőltettem meg magam az ismerkedést illetően .


Sok mindent megteremtettem magamnak egyedül, miután lezártam egy rossz párkapcsolatot.


Most lelkikeg nyitott vagyok egy új kapcsolatra



De most már a korom miatt nem fogom kelleni senkinek?

Vagy ez csak egy megatív hiedelmem?


Hisz sok elvált gyerekes embernek is sikerül újrs társat találnia..



#ismerkedés #egyedülálló #Előítélet⁹
júl. 3. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Én saját személyes tapasztalatból mondom, hogy nem kell letenned egy normális párkapcsolatról ennyi idősen, ha nem nagyon vad és irreális elképzeléseid vannak arról, milyen férfi a minimum, akivel kezdenél (ha az csak 25-32 éves, kigyúrt latin macsó lehet, akkor azért neccesebb a dolog). Persze akkor sem nagyok az esélyek, ha vki eligénytelenedett.


Én is kicsit elkezdtem parázni azelőtt, mielőtt felmentem volna a társkeresőre, mert olvastam itt a hozzászólásokat, hogy lefőtt a kávé, szexpiaci értékem zéró, örüljek, ha valaki meg akar dugni, ne válogassak stb. Aztán felmentem társkeresőre, és bebizonyosodott, hogy ez ebben a formában hülyeség. Nyilván kisebb a szórás, amiből válogathatok, mint egy 23 éves lánynál, de bőven húztak jobbra, és akikkel elkezdtem beszélni, komoly kapcsolatban gondolkodtam, korban hozzám illő, igényes, értelmes férfiak is voltak... és ez már szigorú előszűrés után a részemről (pl. balra húztam azokat, akiknek van gyerekük, akik vallásosak, akik politikailag teljes más nézeteket vallanak, akik nem a közelben laknak... szóval még válogatni is tudtam :D).

júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Persze, most itt mindenki nyugtatgat, de oka van annak, hogy ennyi idős korra nem találtál párt. Lehet ok az, hogy súlyos beteg az ember a 20-as éveiben, vagy extrém problémákkal kellett megküzdenie, pl. rokkant rokon ápolása, de a 30 felül egyedül maradottak nagyrészének nem volt ilyen elfoglaltsága, teljesen átlagos emberek, tanultak, dolgoznak, mégis egyedül maradtak, mint a kisujjam, mert érzelmileg képtelenek másokkal kapcsolódni, másokra ráhangolódni. Érzelmi fogyatékosok és ezért maradtak egyedül.


Ezen persze lehet dolgozni és változtatni, de azért mondják ilyenkor, hogy már nincs esély, mert rendkívül nehéz ezt a változást előidézni, a legtöbb ember képtelen vagy alkalmatlan rá.

Szóval lehet, hogy te leszel a kivétel, ha aktívan teszel érte, de a szabály az amit fentebb írtam.

júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Az új szlogen szerint "a 30 az új 20". :) Viccet félretéve nem, abszolút nem kell letenni róla. Ha valaki ad magára, eljár társaságba, akkor simán találhat társat. Gyerek nélkül még sokkal jobbak az esélyek.
júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem le, írom ezt mint harmincas nő. Csak nem amiatt, amit általában itt olvasni lehet. Lehetsz gyerektelen, lehetsz szép, szinte mindegy, mert nem a te oldaladon lesz a probléma, hanem a másik oldalon, a felhozatallal. Gondolom, nem 20-25 év közöttit keresel, nem is 30 alattit, hanem inkább egy szintén 30-ast. Nos, sok szerencsét ahhoz, hogy megtaláld köztük azt a rettentően kevés kivételt, aki épp két kapcsolat között van, a regenerálódási folyamat már lezajlott nála, és most nyitott az újra (nem csak szexre)... Ugyanis a jobb férfiak ebben a korban már vagy még foglaltak (a válások később jönnek, ha jönnek egyáltalán, szerintem az anyagiak miatt egyre kevésbé). Egy csomó nem annyira jó vagy kifejezetten rossz is foglalt. Tessék akkor elképzelni, hogy amelyik egyedülálló, az milyen...

Teljesen más ebben a korban a férfi és női szingliség. A női simán adódhat abból, hogy nem kér valaki olyanból, akivel rosszabb együtt, mint egyedül, aki nem tudja hozni azt a szintet, hogy megérje érte feladni a kényelmes, nyugodt, jól kialakított egyedülálló életet. A férfi szingli meg többnyire pont az a kategória, aki helyett ezerszer inkább választandó az egyedülállóság.

Jelzem, biztos van kivétel, mint említettem is. Elméletben mindenképp. A gyakorlatban meg előbb nyered meg az eurojackpotot is egymás után kétszer, mint sikerüljön találkozni vele.

júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Koszonom.a valaszokat!


Szóval miért gondolom ezt?


Családom miatt részben. A szüleim régimódiak-apám szerint már cseszhetem és 3 gyerekkel kéne otthon ülnöm. Ő igazi vidéki mentalitású.


Részben azért most sok barátom is már ezer éve tartós kapcsolatban él, kb csak én vagyok egyedül.


Nincsenek irreális elvárásaim de minimim legyen az én szintemen pl egzisztenciálisan is.


Azt nem vitatom, h lelkileg sérült vagyok. Tehát nem vagyok olyan vidám és pozitív mint 10 évvel ezelőtt. Nyilván történtek velem is dolgok-pl családban.


Viszont rengeteg ismerősöm 50es szülei is találtak társat válás után.


Akkor nekem 30 évesen gyerek nélkül, saját egzisztenciával miért ne lehetne?

Viszont én is azt tapasztalom , h az értelmesebb férfiak foglaltak.

júl. 3. 13:40
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Ha gondolod ismerkedhetünk. (F42)
júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen más ebben a korban a férfi és női szingliség. A női simán adódhat abból, hogy nem kér valaki olyanból, akivel rosszabb együtt, mint egyedül, aki nem tudja hozni azt a szintet, hogy megérje érte feladni a kényelmes, nyugodt, jól kialakított egyedülálló életet. A férfi szingli meg többnyire pont az a kategória, aki helyett ezerszer inkább választandó az egyedülállóság."


Hát persze. Te egy csövön keresztül látod a világot.

tegnap 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!