Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszem neki bármit írhatok, úgyis vevő lesz rám?

Figyelt kérdés

Szóval, ha valakinek bejövök, vagy szimpatikus vagyok, akkor lehet akármilyen ürügy a kezdeményezés, akkor sem fog elhajtani?

Ha pedig nem tetszem, lehetek bármilyen vicces és frappáns akkor sem érek semmit?

Lányok, ha a nektek tetsző srác írna, akkor nagyjából mindegy mivel tenné? Persze normális kereteken belül.



júl. 19. 14:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30

Aha, elég jól nézek ki.


Tudooom, tudom, a veletek egyet nem értő nők csakis valami rémséges szörnyetegek lehetnek. XD Gondolom ide fogunk kilyukadni hamarosan.


Mindenesetre ja, helyes pasikkal jöttem össze életem során, és most is egy jóképű sráccal vagyok.

júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Rohadt kiábrándító ha valaki tetszik de nekem nem tetszően kommunikál, viselkedik.. simán elbukhat ilyeneken. Normális nő nem tud ezeken félrenézni.
júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31 Szóval jól néztek ki. Mennyire kellett magukat megeröltetniük hogy összejöjjenek veled? Ha egy férfi jól néz ki akkor nem kell sokáig udvarolniuk ahogy észrevettem.
júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Mindegy, nekem nem írt vissza a leányzó, úgyhogy ezek szerint nem tetszettem neki.
júl. 19. 20:13
 35/36 anonim ***** válasza:

33

Nem nagyon értem, hova tart ez a kérdezősködés, de legyen.

Én elég egyenes vagyok az ismerkedés során. Ha valaki tetszik, annak viszonzom az érdeklődését és nem játszom az agyam. Ha nem tetszik, akkor pedig nyiltan (de egyébként kivétel nélkül udvariasan) visszautasítom.


Én csak azt nem értem, hogy miért csodálkozik valaki, ha egy nála kategóriákkal jobb nő visszautasítja? Kb mintha én azon hápognék, hogy Szoboszlai Dominiknál nem én vagyok a befutó...

júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdésre: nagyjából igen.

Ráírsz egy csajra, egyből csekkolja a képeid és az alapján dönti el mit ír vissza (vagy egyáltalán válaszol-e).

Élőben is 2 mp alatt eldönti hogy bejössz e neki.

Nem is értem miért b@szogatják ilyenkor az emberek egymást, hogy "biztos szar volt a dumád stb azért koptatott le" mikor eleve esélye sem volt.

júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!