Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszem neki bármit írhatok, úgyis vevő lesz rám?

Figyelt kérdés

Szóval, ha valakinek bejövök, vagy szimpatikus vagyok, akkor lehet akármilyen ürügy a kezdeményezés, akkor sem fog elhajtani?

Ha pedig nem tetszem, lehetek bármilyen vicces és frappáns akkor sem érek semmit?

Lányok, ha a nektek tetsző srác írna, akkor nagyjából mindegy mivel tenné? Persze normális kereteken belül.



júl. 19. 14:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Kreol*
júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
7. Az irogatas.. van akinek tobb ido kell amig eltud tarsalogni valakivel..
júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10

Próbálkozzon csúnya nőknél...

Több párt is ismerek, akik egyaránt rosszul néznek ki.

júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
A csúnya nő nem kell normális férfinak. A szarul néz ki alatt azt értettem hogy a nő szemében, vagyis hogy a nőnek nem tetszik.
júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Hát amint azt észrevetted, a randa férfiak sem túl kelendőek... :D


Ha kell párkapcsolat, akkor lejjebb kell adni az igényeket. Ha nem, akkor meg lehet egyedül maradni.

júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Egy férfi se akarja lejjebb adni az igényeket. Én elég jól nézek ki, csak a kérdezőnek elmondtam hogy müködik ez. Ha egy férfi tetszik a nőnek az hatalmas előny.
júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

16

Akkor felőlem maradjanak egyedül a ronda férfiak, ha nekik ez a jó. Legalább kiszűrődik a genetikájuk...

júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Na ez nem volt szép tőled. És még ti kritizáljátok a ronda férfiakat akik a külsejük miatt panaszkodnak, hogy nem a külső az oka, csak a belső. Én se vagyok jóképű, csak kicsivel átlag feletti. Csak a ronda férfiakhoz képest nézek ki jól.
júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

18

Nyilván a belső az ok, hiszen te írtad le, hogy még a ronda férfiak sem akarnak a szintjükön levő nőkkel randizni. Ez az ő személyes döntésük.

júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyönyörű, és átlag feletti nőkről beszélünk, akkor a külsejük az ok. Szerinted egy átlag alatti külsejü férfi bejövős a kifejezetten szép nőknek ha a férfi belső tulajdonságai szimpatikusak? Őszintén.
júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!