Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszem neki bármit írhatok, úgyis vevő lesz rám?

Figyelt kérdés

Szóval, ha valakinek bejövök, vagy szimpatikus vagyok, akkor lehet akármilyen ürügy a kezdeményezés, akkor sem fog elhajtani?

Ha pedig nem tetszem, lehetek bármilyen vicces és frappáns akkor sem érek semmit?

Lányok, ha a nektek tetsző srác írna, akkor nagyjából mindegy mivel tenné? Persze normális kereteken belül.



júl. 19. 14:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

20

És elárulod, hogy miért beszélünk csak a szép nőkről? Randaságaimnak miért nem jó a szintjük? 😂

júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nagyon elmentünk a kérdésem tárgyától, úgy érzem.
júl. 19. 15:39
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Ki akar ronda nőkről beszélni? Most őszintén. A férfiaknak egy nő minimum 7/10-nél kezdődik. Alatta csak barátságra jó egy nő.
júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

23

Felőlem oké. :D Csak fogadd el, hogy ez fordítva is így lehet.

júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, mert átlag feletti külsőm van. Nekem nem lehetetlen szép nővel összejönni. Ti nők sem a ronda férfiakról beszéltek egymásközt ha tippelnem kellene.
júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem. :D Nem is jöttem össze soha rondával.


Engem csak a picsogás idegesít. Mindenki a saját szintjén...

júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem
júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26 Ha te elutasítasz egy férfit mert nem néz ki elég jól, akkor miért csodálkozol hogy picsog miatta?
júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

28

Azon csodálkozom, hogy ő csodálkozik. XD

júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29 Te annyira szép nő lennél? Volt már egyáltalán helyes barátod?
júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!