Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte így magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte így magát ilyen összezavarodtan, egy szerető státusz előtt?

Figyelt kérdés

Egy külföldi társkereső oldalon megismerkedtem egy férfival. 42 éves, jóképű. Elvileg nyitott kapcsolatban él a feleségével (ez látszódott a profilján). Mivel nekem semmi komoly nem kell és csak jól akarom magam érezni, igent mondtam a találkára.

Amikor megjelent, leesett az állam.

10 évvel volt idősebb, őszes és 15 kiló felesleg volt rajta. Itt elkezdtem magamba temetni, de úgy voltam vele, hogy üljünk be és beszéljünk, most már itt vagyok.

Ezidő alatt többször szóba hozta a feleségét, hogy gondolkodnak azon hogy elköltöznek külföldre, hogy a gyerekei egyetemre járnak (én tavaly végeztem ?!) és hasonlók. Viselte a gyűrűt is. Mialatt beszéltünk, volt egy olyan érzésem, hogy a felesége nem tud erről az egész kikacsintós történetről. A telefonján a családja volt a háttérkép.

Annyira fura volt az egész...egy részem azt mondja, hogy hagyjam őt, ott a családja é snem is igazán vonzódom hozzá...másrészt a nap végén nem én fogadtam örök hűséget a másik nőnek...nekem csak szórakozás kéne és pénz, komoly érzelmek kizárva.

(Ami még fontos info, hogy ő nagyon vagyonos, és anyagiakban is számíthatnék rá.)

Egyébként egy nagyon intelligens úriember,egy húron pendültünk, ki nem nézném belőle hogy megcsalja a feleségét.

Nem tudom elhallgattatni a lelkiismeretem. Örlődöm. Jövő héten látni akar.

Mit tennétek?

(A trágár kommenteket jelenteni fogom, privát üzenetet köszönöm nem kérek.)



júl. 9. 17:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

19 Te beszélsz anyámról indok nélkül.


Miért minek neveznéd amikor pénzért dugnál, szeretkezésnek? Én szerintem a b@szás jobban illik a tevékenységhez. Nyugodtan menj és feküdj alá ha neked a pénz olyan sokat ér.

De mehetsz más pasihoz is ugyanúgy.

Engem nem zavar. Ha neked belefér, hogy tested árulod akkor hajrá!

júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gusztusom egy ilyen vén maflához.
júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez már prostitúció.
júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt jön valami okos tojás és megmondja, hogy hát deeeee ez csak egy támogatói kapcsolat...


Manapság így hívják azt, ha fiatal lányok idősebb férfiakkal pénzért kefélnek. Zseniális!

júl. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!


Miért számít annyira vadidegen (sokszor defektes) emberek véleménye?

Felnőtt ember vagy,gondold át magadban,neked megfelel-e,ne foglalkozz másokkal!Ezt nem értem az emberekben,mindig valami külső segítséget várnak a továbblépéshez.

Felnőtt ember vagy,próbálj dönteni.

Kiderülni úgysem fog a kapcsolatotok,ha néha szexeltek,mivel a pasi házas és leírásod alapján fontos neki a családja,tehát jó eséllyel diszkrét lesz.Gondolom te sem hirdeted majd.

Ne foglalkozz a károgókkal,hogy k.va lennél,stb.mert ez nem igaz.

Ha úgy érzed neked oké,menj bele.Bármikor lezárhatod,ha nem passzol neked valami.

De az is lehet,hogy jobb lesz,mint számítottál.

Én mindig azt mondom,hogy próba, cseresznye.

Ha mást nem,tapasztalatot szerzel.

júl. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én sem értem miért másoktól várod a bátorítást.

Amennyiben ezt szeretnéd csinálni úgy csináld, amennyiben nem, úgy pedig ne csináld, de ez a te életed, te felelősséged. Az igazság az, hogy nálam párkapcsolatra kizáró ok, ha valaki pénzért árulta a testét, és valahogy mindig rá is érzek az ilyenekre….

Viszont magát a szakmát nem nézem le, a legősibb szakma, ősibb, mint maga az emberiség, csak nem élek velük illetve onnantól már nem anyajelöltek az én számomra.

Tedd ahogy jónak látod, ne foglalkozz a sok negatív emberrel, csak irigyek, mert te el tudod adni a tested, ha szeretnéd (igazából mind ezt tesszük a mai világban, csak zömében behatolás nélkül).

júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

Kólauborkával elég pontosan megfogalmazta a lényegséget.

Gondolom kérdező abban vár segítséget, hogy inkább csak a pénzért lenne szerető, vagy mégiscsak simán a szex miatt, vagy valami érzelem sem lenne rossz...

Hát majd szépen eldönti.


Kóla uborkával??? Jesszusom!

júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!