Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte így magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte így magát ilyen összezavarodtan, egy szerető státusz előtt?

Figyelt kérdés

Egy külföldi társkereső oldalon megismerkedtem egy férfival. 42 éves, jóképű. Elvileg nyitott kapcsolatban él a feleségével (ez látszódott a profilján). Mivel nekem semmi komoly nem kell és csak jól akarom magam érezni, igent mondtam a találkára.

Amikor megjelent, leesett az állam.

10 évvel volt idősebb, őszes és 15 kiló felesleg volt rajta. Itt elkezdtem magamba temetni, de úgy voltam vele, hogy üljünk be és beszéljünk, most már itt vagyok.

Ezidő alatt többször szóba hozta a feleségét, hogy gondolkodnak azon hogy elköltöznek külföldre, hogy a gyerekei egyetemre járnak (én tavaly végeztem ?!) és hasonlók. Viselte a gyűrűt is. Mialatt beszéltünk, volt egy olyan érzésem, hogy a felesége nem tud erről az egész kikacsintós történetről. A telefonján a családja volt a háttérkép.

Annyira fura volt az egész...egy részem azt mondja, hogy hagyjam őt, ott a családja é snem is igazán vonzódom hozzá...másrészt a nap végén nem én fogadtam örök hűséget a másik nőnek...nekem csak szórakozás kéne és pénz, komoly érzelmek kizárva.

(Ami még fontos info, hogy ő nagyon vagyonos, és anyagiakban is számíthatnék rá.)

Egyébként egy nagyon intelligens úriember,egy húron pendültünk, ki nem nézném belőle hogy megcsalja a feleségét.

Nem tudom elhallgattatni a lelkiismeretem. Örlődöm. Jövő héten látni akar.

Mit tennétek?

(A trágár kommenteket jelenteni fogom, privát üzenetet köszönöm nem kérek.)



júl. 9. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem miért érzed magad összezavarodva ha neked mindegy, hogy nem vonzódsz hozzá, nem baj ha megcsalja a feleségét veled is mert neked csak szex és pénz számít. Nyugodtan légy a sugar-babyje.
júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noren1989 ***** válasza:
88%

Beteg vagy, de ez van.


Bàrmilyen épkézlàb csimpànz elhajtotta volna ezzel a dumàval.


Neked mi bajod is volt a fateroddal?

júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Magyaro-n keres qrvát. Az durva.
júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Jó nagy qrva vagy, de sebaj normális férfinak soha nem fogsz kelleni, a többi meg csak használni fog mert csak arra vagy való.
júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Látom felesleges ide kiírni bármit, mert a normális-kretén hozzászólásokból látszik hogy milyen a magyar társadalom. Nyugodtan köpködhettek, közbe meg ugyanúgy megcsaltok másokat, vagy titeket csalnak meg.

Erről ennyit.

júl. 9. 18:01
 6/27 A kérdező kommentje:
1-esnek köszönöm a válaszát!
júl. 9. 18:05
 7/27 Noren1989 ***** válasza:
75%
Tehàt a (m)oràlis érvek neked nem jelentenek semmit.
júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező aki engem megcsal az nem az én szégyenem hanem az övé! Szerető nem lennék, eltartott qrva meg aztán végképp. Mégha csak szerető lennél valakinek érthető lenne, de hogy pénzért csinálod az egyenlő a qrvassággal. Hiába nem tetszik ez az igazság.
júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne menj bele...ha ilyen támogatói státuszra vágysz is csak,azt is jobb,ha szingli pasival teszed. Kerüld a felesleges bonyodalmakat
júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8-as: rendben, ez egy nézőpont. Akkor nézzük meg a másik oldalt: szexelhetnék "ingyen" "érzelemből" "vonzalomból", bárhogyan. Felmegyek a tinderre és kész. Mit kapok cserébe? A legtöbb pasas egy önző sz@r, azt se tudják hogy kell beszélni egy partnerrel, azt meg ne is várjam el hogy kölcsönösen jó legyen...

Maga a támogatás csak egy extra...fejben egy hullámhosszon vagyunk, igazi úriember aki tudja hogy kell bánni egy nővel.

Viszont házas, és mégha igaz is hogy "nyitott kapcsolatban él" , akkor is meggondolom hogy belemenjek.

júl. 9. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!