Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kapcsolat köztünk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kapcsolat köztünk de sosem ir nekem holott régen nonstop irosgattunk mit jelent?

Figyelt kérdés
Szeretők vagyunk. Egyikünk se akar szakítani. Amit nem tudok hovatenni h régen állandóan írt nekem minden félét messengeren pl mizu meg h mi tortent vele aznap de utóbbi 1 evbe sosem. Nem a lebukás veszélye miatt nem ír mert eltero munkaidőbe dolgozik mint a felesége. Sokszor ha a felesége dolgozik ő nem vagy ő dolgozik, régen akkor is irosgatott de már nem, szóval lenne rá lehetőség. Nyilván ha én írok neki visszair de magától sosem. Engem zavar pedig lenne téma mindig ki mit csinált mi volt a melóba stb. Szerintetek miért nem akarja már megoszlása velem vagy miért nem ír nekem? Nem azt mondom h órák hosszabb írjaljunk de napi 15 perc miujsag már megnyugtato főleg régen indigó írtunk egymásnak ha 20 perc akkor 20 perc de megkerdeztuk egymástól kinek h telik a nap

júl. 3. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltűnt a nagy izgalom. Már olyan megszokottá váltál mint az asszony.
júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert elég ennyi energiát is belefektetni abba, hogy így is megkapja az egyetlen dolgot, amit akar: a szexet.
júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!