Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte így magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte így magát ilyen összezavarodtan, egy szerető státusz előtt?

Figyelt kérdés

Egy külföldi társkereső oldalon megismerkedtem egy férfival. 42 éves, jóképű. Elvileg nyitott kapcsolatban él a feleségével (ez látszódott a profilján). Mivel nekem semmi komoly nem kell és csak jól akarom magam érezni, igent mondtam a találkára.

Amikor megjelent, leesett az állam.

10 évvel volt idősebb, őszes és 15 kiló felesleg volt rajta. Itt elkezdtem magamba temetni, de úgy voltam vele, hogy üljünk be és beszéljünk, most már itt vagyok.

Ezidő alatt többször szóba hozta a feleségét, hogy gondolkodnak azon hogy elköltöznek külföldre, hogy a gyerekei egyetemre járnak (én tavaly végeztem ?!) és hasonlók. Viselte a gyűrűt is. Mialatt beszéltünk, volt egy olyan érzésem, hogy a felesége nem tud erről az egész kikacsintós történetről. A telefonján a családja volt a háttérkép.

Annyira fura volt az egész...egy részem azt mondja, hogy hagyjam őt, ott a családja é snem is igazán vonzódom hozzá...másrészt a nap végén nem én fogadtam örök hűséget a másik nőnek...nekem csak szórakozás kéne és pénz, komoly érzelmek kizárva.

(Ami még fontos info, hogy ő nagyon vagyonos, és anyagiakban is számíthatnék rá.)

Egyébként egy nagyon intelligens úriember,egy húron pendültünk, ki nem nézném belőle hogy megcsalja a feleségét.

Nem tudom elhallgattatni a lelkiismeretem. Örlődöm. Jövő héten látni akar.

Mit tennétek?

(A trágár kommenteket jelenteni fogom, privát üzenetet köszönöm nem kérek.)



júl. 9. 17:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

"nem is igazán vonzódom hozzá..." - Akkor nem érdemes elkezdeni sem.

"Jövő héten látni akar." Esetleg szeretne.

Fölösleges bonyodalom, nincs öröm. Nem éri meg.

júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szóval ez a mondás a qrvák fejében...sosem tudtam :D


Ha lehet ingyen is b-szni, miért ne fogadjak el érte pénzt :DDDDDD


😶‍🌫️🤞🤞🫠🥴😵‍💫🤡🤡🤡🤡🤡🤡

júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

LOL, de ez a férfi se tisztel meg téged jó reggelt. Csak ágyba vinne és minden undokságot amit szeretne teljesítened kellene pénzért cserébe! Nem akarod önerőből elérni a céljaid? Tényleg öreg, házas f@sz kell hozzá?

Miért vágysz arra, hogy bármilyen férfi is téged Tinderen vagy akárhol máshol nőként álljon hozzád amikor egy mocskos ribizli vagy? Szerinted vakok, nem érzik, hogy csak szopatásra vagy jó és, hogy szét tedd? Saját magad alázod azzal, hogy egyáltalán foglalt pasassal leálltál randizni. Teljesen mindegy, hogy nyitott kapcsolatban van-e, vagy se. Akkor is házas és csak dugna. Hogyan, kivel akarsz te normális kapcsolatban lenni ha nem vagy normális? Érthetetlen.

júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"A randin derült ki hogy házas."

"Elvileg nyitott kapcsolatban él a feleségével (ez látszódott a profilján)."

Itt valami ellentmondást érzek.

júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Fúhha nem elég, hogy prostituált vagy még hazug is vagy. 🤡
júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15: ott annyit láttam, hogy "open relationship". Ez nekem nem feltétlen jelentette azt, hogy házas is. Később a randin megtudtam hogy házas+ ott volt a jegygyűrű is, így raktam össze a képet


16: hazug prostituált maximum az aki megszült. Nem fogom ingyen bérmentve szétrakni a lábam valami tinderhuszárnak aki semmit nem tud hozzátenni az életemhez.

júl. 9. 18:43
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Menjél, b@sszál akkor, senki sem tart vissza, hajrá!
júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Gondolom anyáddal is így beszélsz otthon
júl. 9. 18:48
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisan valaszoltam neki,erre nekem nem is reagál 🫤9-es voltam
júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
20: Neked ment a zöld kéz:) és valóban erre hajlok én is.
júl. 9. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!