Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, jóképű legyen a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jóképű legyen a pasi akivel jártok, vagy inkább gazdag?

Figyelt kérdés

Ha emberileg vonz, akkor melyik legyen mellé pluszban?


- Jóképű, és sportos, de csak havi 300 ezret keres.


- Magas, havi 1 milliót keres, de mellette kicsit ronda arcra, és testre is.



júl. 9. 06:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10 ez a szűrt réteg!

A laza szexkereső házas foglalt meg seftelos drogos bulis alkoholos vagy bántalmazók vagy egyéb miatt vállalhatatlanok után mikor végre van egy normális aki tud írni beszélni kommunikatív randin gentleman korrekt normális es szingli és nem d.gásra megy meg stb.

júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És mindegyikkel is én szakítottam. A reszükről házasság is lett volna. A mamahoteles meg a helyes is megkérte a kezem, a gazdag azóta is ezen van hogy mikor állok már vele szóba lelkileg egyek vagyunk, családunk lehetne én vagyok a gaz gonosz hogy szerinte Miattam nem megy csak.


Csakhát nekem ez így nem megy egyikkel sem az holtbiztos.


Elsőre tenyleg mindegyik potenciális jelölt. A tikkjeik amkket leírtam, később jönnek elő.

júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első
júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam alap beugró hogy szép arca legyen és zöld szeme. Mi degy mennyit keres, sose volt szempont.
júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!