Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, jóképű legyen a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jóképű legyen a pasi akivel jártok, vagy inkább gazdag?

Figyelt kérdés

Ha emberileg vonz, akkor melyik legyen mellé pluszban?


- Jóképű, és sportos, de csak havi 300 ezret keres.


- Magas, havi 1 milliót keres, de mellette kicsit ronda arcra, és testre is.



júl. 9. 06:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Altalaban a jokepu a nyero.



A penz a jokepuseg kompenzalasara hivatott.



40F incel

júl. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Én kipróbáltam már csórót gazdagot helyeset csúnyát is.


A csóróval nem lehetett tervezni mert a mamhotelben akarta hogy éljünk es odaszüljek gyereket is le akartak venni a csokkal is meg ujitsuk a házukat az anyjának meg a keresetem is adjam nekik le. A gyereknek meg babakötvényt se akartak. Én megköszöntem nemet mondtam hogy én külön akarok élni erre anyukával megbeszélték hogy kidob es keres vmi otthontalan csajt erre inkább.

A gazdag irigy smucig önző volt de még a szeretet is csak morzsák nála, úgy volt vele hogy nála jobb pasit úgyse találok, órüljek hogy ő kegyeskedik velem lenni. Na otthagytam a p.csába 3 éve bőg meg könyörög szórja rám a pénzt, hogy béküljek ki, de érdekes.

Aki helyes volt azzal akarhol voltam állandóan ráállt vmi csaj, eleinte a szerelmes ködben volt velem, de később pofátlanul flörtölt mellettem is mikozben lek-zta a nőket halkan,(rühelli a tapadókat), de nekik nem ezt mutatta. Nem egy helyes pasi ilyen hogy amugy rühelli ha nincs a nőknek tartása, de sokszor visszaélnek a helyzettel.

A csúnya meg aki viszont tenyleg örülhetett volna hogy van végre bnője, pedig elszállt mellettem azt hitte magáról hogy vmi kész csődör elkezdett csajozni hát pofára esett náluk de igy már nálam is.

júl. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*Szoval nem ez a 2 jelző határoz meg egy férfit hogy kinézet meg pénz.
júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell gazdagnak lennie, de talaljam vonzónak.

Nem csak gazdagok meg jóképű emberek vannak, hanem vannak átmenetek.

júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyik se. Ezek végletek és a világ nem végletekből áll, továbbá nem fekete és fehér. A kis nyomorult agyad nem képes felfogni. Eszem megáll, hogy ezek a hülye kérdések valakit ennyire le tudnak kötni.
júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Egyik se"



Akkor en alompasi vagyok, mert megfelelek a fenti definicionak :)



40F incel

júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindketto feltetel
júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nincsenek végletek hogy ilyen és olyan és amolyan nem

nekem megfelelő könnyű legyen vele és ne szakadjak meg a traumáiban könnyed élet vele, és nem a családjával,

inspiráló épitő kapcsolat

kék vagy pirosat kéred? akkor inkább a zöld köszi :-)

júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát elöször belsőre legyen rendben. A többi nem annyira lényeges. Bár nyilván a vonzalomhoz kell külső is... a lölő félékkel jöjjenek csak össze a várkonyi félék, nyugodtan, mindet meghagyom nekik.
júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2es: miért nem egy normális pasit választasz?
júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!