Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond lehet a pasimmal ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet a pasimmal ?

Figyelt kérdés

Picit hosszú kérdés lesz így köszönöm aki elolvassa és érdemben tud válaszolni!


A barátom már teljesen kikészít... nála lakom mivel azt hittem működhet a kapcsolat közöttünk, nagyon szeretem de úgy érzem nem bírom vele.


Tisztaság és rendmániás minden lehetséges módon... szó szerint laboratóriumi körülmények vannak. Mikor először jártam nála azt hittem hogy miattam van kitakarítva. Igazából multkor jöttem rá hogy ez nála kènyszer.


Elmentünk kikapcsolódni és hát berúgott, nem haragudtam rá mert teljesen tisztelettúdó volt még részegen is. Nem az a balhés mindenkibe belekötök részeg, azt utálom is nagyon...


Hazamentünk nagynehezen de akkor már kezdett úgymond józanodni. Otthon még egy kicsit beszélgettünk, beszéltem az érzéseimről hogy tényleg szeretem. Egyszercsak látom elbambul. Nem hiszem el. Ott egy pókhaló, ma reggel takarítottam...


Beszèdem közben neki állt takarítani 😐 mondom ok...


Kérdeztem segítsek e neki, azt mondta ez az èn dolgom (márhogy az övé)... elmentem lezuhanyozni, és hát már nagyon fáradt voltam így a ruhaimat csak úgy ledobtam , mondom majd zuhanyzás után felszedem. Mire végeztem már szószerint élére volt hajtva minden...


Nagyon kimért emellett... idegesnek még nem láttam, választékosan és nyugodtan beszél. A durva igazán hogy olyan mint ha már 20 éve együtt lennènk, mindig tudja hogy ha valami bajom van, akár munkahelyen stb. Nem tudom eltitkolni előtte, mindig észreveszi, azert próbálom elrejteni hogy ne kelljen hallgatnia a panaszkodásom.


Nemrég egy duplarandiban volt részünk barátnőm ès pasija, én meg a barátom. Jól éreztük magunkat. Barátnőm szerint viszont a pasim olyan semmilyen. Kérdeztem hogy miért, ès erre azt mondta hogy olyan üresek a szemei, semmit sem mondanak .


Ez egy picit elgondolkodtatott, így elkezdtem csak erre figyelni. Szex közben került erre sor, és valóban. Èn nagyon élveztem, de ő olyan volt mint aki kényszernek éli meg...


Tudom tudom ilyen belemagyarázásnak tűnik az egész, de nem volt sok barátom, ő a harmadik, így tapasztalatom sincsen nagyon. Az igazat megvallva én nagyon szeretem őt, de most így ahogy belegondolok mivan ha én semmit nem jelentek neki ?



Tudom hosszú kérdés és elég cifra...


júl. 6. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Olyan mint vmi AI?

Nekem autista pasim volt ilyen.

júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy számára kielégítő a szex, amennyiben úgy érzed probléma lehet. Kapcsolat alapja a jó kommunikáció, bármit meg tudtok beszélni.


Most őszintén, egy barátnő mondatára aki nem is ismeri barátod jobban adsz, mint ahogy veled viselkedik nap mint nap?

júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
bla bla bla…….
júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó reggelt csipke józsika! Ne légy nyomi. 12#nek.lehet igaza is. Abban kersi az űrt
júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Görcsös lehet a barátod, hosszútávon lehet hogy neked ez nagy teher lesz.


Te szeretnél gyereket? Háziállattal hogy álltok?

Már most pánikba kerül egy pókhálótól, és a tisztaságmánia miatt veled is tiszteletlen. Képzeld egy gyerek miatt milyen bolondok háza lesz. Egy perc nyugta nem lesz, és kb beleőrül.


Gondoljátok végig, hogy mennyire lehet közös jövőtök így. hiába szeretitek egymást, ha az életviteletekben szakadék van. Ráadásul szerintem te nem érzed hogy igazán szeretve vagy, és meg tudnál nyugodni mellette.

júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Menj már! Idióta vitalába álló mamlaszságokkal! Kell kétkézzel kaka. Nyugi van a bugyiba 😉
júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Lehet zavarban van előtted. Azért. Beszéljetek erről ha máshogy nem megy 🙂
júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Kényszerbeteg. Nő vagyok, és azonnal ráismerek ebből. Én elmentem pszichiátriára, és szedek szorongásoldót, az segít picit, de még így sem tudnám elképzelni, hogy valakivel együtt éljek, mert számomra mindenki "koszos". Nyilván nem azok, de ahogy írtad is, nálam is enni lehetne a padlóról.
júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez egy álom csávó lehet. Sajnálom őt kicsit. Annyira jól csinálja a dolgát, és mégsem jön át neked.
júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Már most pánikba kerül egy pókhálótól"

Pánik? Írta a kérdező hogy nyugodt és nincs vele gond. Meg gondolom meg lehet beszélni a sráccal a dolgokat. Lehet mondani, hogy ne csináljon semmit amíg beszél a kérdező.

júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!