Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond lehet a pasimmal ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet a pasimmal ?

Figyelt kérdés

Picit hosszú kérdés lesz így köszönöm aki elolvassa és érdemben tud válaszolni!


A barátom már teljesen kikészít... nála lakom mivel azt hittem működhet a kapcsolat közöttünk, nagyon szeretem de úgy érzem nem bírom vele.


Tisztaság és rendmániás minden lehetséges módon... szó szerint laboratóriumi körülmények vannak. Mikor először jártam nála azt hittem hogy miattam van kitakarítva. Igazából multkor jöttem rá hogy ez nála kènyszer.


Elmentünk kikapcsolódni és hát berúgott, nem haragudtam rá mert teljesen tisztelettúdó volt még részegen is. Nem az a balhés mindenkibe belekötök részeg, azt utálom is nagyon...


Hazamentünk nagynehezen de akkor már kezdett úgymond józanodni. Otthon még egy kicsit beszélgettünk, beszéltem az érzéseimről hogy tényleg szeretem. Egyszercsak látom elbambul. Nem hiszem el. Ott egy pókhaló, ma reggel takarítottam...


Beszèdem közben neki állt takarítani 😐 mondom ok...


Kérdeztem segítsek e neki, azt mondta ez az èn dolgom (márhogy az övé)... elmentem lezuhanyozni, és hát már nagyon fáradt voltam így a ruhaimat csak úgy ledobtam , mondom majd zuhanyzás után felszedem. Mire végeztem már szószerint élére volt hajtva minden...


Nagyon kimért emellett... idegesnek még nem láttam, választékosan és nyugodtan beszél. A durva igazán hogy olyan mint ha már 20 éve együtt lennènk, mindig tudja hogy ha valami bajom van, akár munkahelyen stb. Nem tudom eltitkolni előtte, mindig észreveszi, azert próbálom elrejteni hogy ne kelljen hallgatnia a panaszkodásom.


Nemrég egy duplarandiban volt részünk barátnőm ès pasija, én meg a barátom. Jól éreztük magunkat. Barátnőm szerint viszont a pasim olyan semmilyen. Kérdeztem hogy miért, ès erre azt mondta hogy olyan üresek a szemei, semmit sem mondanak .


Ez egy picit elgondolkodtatott, így elkezdtem csak erre figyelni. Szex közben került erre sor, és valóban. Èn nagyon élveztem, de ő olyan volt mint aki kényszernek éli meg...


Tudom tudom ilyen belemagyarázásnak tűnik az egész, de nem volt sok barátom, ő a harmadik, így tapasztalatom sincsen nagyon. Az igazat megvallva én nagyon szeretem őt, de most így ahogy belegondolok mivan ha én semmit nem jelentek neki ?



Tudom hosszú kérdés és elég cifra...


júl. 6. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

"A barátom már teljesen kikészít... nála lakom mivel azt hittem működhet a kapcsolat közöttünk, nagyon szeretem de úgy érzem nem bírom vele."


Szakíts azt jól van.

júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a srác lakásában laksz, minden házimunkát megcsinál, kb. olvassa a gondolataidat, még részegen is normálisan viselkedik, élvezed vele a szexet.

Mi a gondod tulajdonképpen?

júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán nagyon befolyásolható vagy. Inkább te vagy semmilyen, ha mások mondják meg kihez hogyan állj..
júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted ha másra hallgatsz és zavar, hogy rendet rak.
júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Az a gond a pasiddal, hogy a barátnőd nem akar rámászni.
júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Atyagatya. Most fényezted. Buburnyák a pasid. Hagyd el. Jobb egyedül hidd el!
júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Ilyet ne írjatok tanácsnak,hogy szakítson,meg menjen el,mert úgysem fog.Ki az a lökött nő,aki visszaköltözne a szülőkhöz,ha egyszer már lekoccolt onnan. Mindnek az a célja,aztán itt panaszkodnak a férfiakra.

Tudomásul kell venni,hogy aki fizeti a zenét,az határozza meg a táncot.

Nem tetszik,akkor Mr.Élettelen szeműtől vissza lehet menni anyucikához ...

júl. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja a baratno velemenye a szent .. bocs:.
júl. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is manipulálható vagy. Most mond vki vmit és belelátod azt a dolgot. Mit jelent az, hogy "üresek a szemei"?


Hogy "szeret"-e? Figyeld a tetteit. Áldoz-e érted vmit, idót/energiát? Támogat?


Meg átjöhetne hozzám is takarítani. :)

júl. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Álom pasi... 😅 Én ugyanilyen vagyok csak nőben. Néha Scherlocknak érzem magam. Minden kis házon belüli koszból tudom hogy a párom aznap mit csinált mit evett stb... 🤣 Sajnos ez tényleg kényszer. De nem tudok mit tenni ellene. Én is simán nekiállok takarítani ha látom hogy valahol maradt valami.
júl. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!