Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom,hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom,hogy nem vagyunk összeillőek a pasimmal? Vannak ennek jelei?

Figyelt kérdés
febr. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érzitek magatokat együtt? Hogyan gondolkodtok az élet dolgairól? Fizikailag vonzódtok-e egymáshoz? Hogyan képzelitek a jövőt? Ezeket kell megvizsgálni.
febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha sokszor unatkozom mellette,és minden hibáját észreveszem,akkor az már rossz jel,ugye?
febr. 15. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 - Igen, rossz jel. Akkor kár folytatni.
febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha feloldhatatlan ellenétek vannak.



Például a gyerek kérdés, amiben nincs kompromisszum. Gyereked vagy van, vagy nincs.


Olyan gyereket még nem találtak ki, akit csak az egyik fél lát, hall, csak félig kell eltartani és csak 😆



Aztán vannak dolgok, amikben vannak árnyalatok, ha van mindkét félnél akarás, össze lehet hozni valami közöset.


De ezekből is ha túl sok van, vagy túl éles a különbség, az már nem fog menni.



Ilyen pl:


Nincs közös érdeklődési kör. Hétvégén, randin az egyik egyfele menne, a másik másik fele.


Az egyik városban élne, a másik falun.


A eltérő politikai gondolkozásmód.


Vallási ellentét.

febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az exemmel kb semmiben nem egyezett a véleményünk. Már abban sem, hogy hol éljünk, nem akart kijönni külfödre dolgozni, nem akart továbbtanulni sem. Az egyszerűbbnél is egyszerűbb volt. Nem viselte el ha sminkelek mert túlságosan pipiskedő voltam szerinte. Nem is tartott sokáig. Már 6 éve szétmentünk, de azóta sem bánom és egyszer sem hiányzik. És én vetettem véget a kapcsolatnak.
febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakíts.
febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te ezt már eldöntötted, akkor minek " tippelgetni".

Amúgy akinek " pasija" van, okos, intelligens, empatikus nő nem lehet....

febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10# hagyjuk... nem kell itt egymást pörgetni.

Nem egyforma a világlátásunk.

Szép napot kívánok!

febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!